Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha nem sztk-s alapon szeretnem...

Ha nem sztk-s alapon szeretnem megcsinaltatni az abortuszt, hanem magan orvos altal, akkor mi a teendo?

Figyelt kérdés
Teherbe estem, amit a szakitasunk utan tudtam meg. Vedekezni vedekeztunk fog.tablettaval. Megtartani nem tudom a picit, ugyanis dolgozok es sulizok, egyedul elek, segitsegem nincs. Igy az lenne a kerdesem,hogyha magandoki altal csinaltatnam az abortuszt is annyira maceras lenne,mintha sztk-altal? (Csaladvedelmi szolgalat stb.)

2019. febr. 12. 12:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%

"Utolsó, nem tudhatod miket csináltak míg el voltál bódítva." - így jár, aki túl sok kórházas szappanoperát néz... minden tévhittel szemben egy műtőben egy rutinműtétnél csak akkor téma a beteg, ha valami probléma van. Egyébként az orvos, az anesztes, és a műtősnő sem mazo, hogy arról beszélgessen, amiből éppen az 567.-et csinálják... valójában ugyanarról megy a csevej, mint bármely más melóhelyen, a tegnapi filmről, a lecsófőzés rejtelmeiről, a főnővér új pasijáról, vagy épp, hogy megéri-e dízel-autót venni.

Szóval nem, a legkevésbé sem az abortusz a téma...

(eddig a "legmeredekebb" amit műtőben láttam, az a sebészeten volt, behoztak egy modell-alkatú nőt vakbéllel, és mikor már ott aludt az asztalon, a sebész előadta a műhisztit 1 percben, hogy azonnal hívjanak egy másik sebészt, mert ő nem bír belevágni ebbe a tökéletes testbe - valszeg a nő is jót röhögött volna rajta, ha ébren van... a beteget meg leggyakrabban a traumán szokta szidni az anesztes, ha részegen hozták be... ugyanis egy alkohol-mérgezettet vagy egy alkeszt horror altatni az átlaghoz képest... na, akkor tudnak tényleg repkedni az aprószentek a műtőben, meg hogy ki, mikor, hova, hányszor és minek...)

2019. febr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem igenis VAN KÜLÖMBSÉG magán orvos és sztk között. Barátnőmnek sajnos 2x volt abortusza .1. Sztk-ban és úgy bántak vele mint a kutyával ! 2. Magánorvosánál volt. Csak a vizsgálatokért kelett fizetnie az orvosnak nem. És nagyon kedvesek voltak vele ! Szóval szerintem maganorvos sokkal jobb,persze nem csak abortusznál hanem minden esetben! Es kérdező ne legyen lelkiisemeret furdalásod. Biztos megvan rá az okod,hogy így döntöttél . Mihamarabb gyógyulj meg és legyél túl rajta ! !!!
2019. febr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
78%

Utolsó! Ha már kiemeled a külömbség szót,kérlek írd már le helyesen! KÜLÖNBSÉG!!

A másik...a kérdező nem említette,hogy lelkiismeret furdalása lenne,nem tudhatod te sem miért kellett így döntenie,teljesen más a téma úgyhogy ne oszd az észt!

2019. febr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
9%
Utolsó. Szerintem meg pont te vagy itt azért,hogy oszd az észt! :) gondolom nincs jobb dolgod mint nézni mikor hibázik valaki és belekötsz. De ez legyen az életben a legynagyobb boldogságod !
2019. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
4%

Gyakorlatilag azt akarod, hogy egy orvos kinyírja a gyerekeded?


Nem kellett volna felelőtlenül lefeküdni a barátoddal.

A szeretkezés következménye a gyermekáldás. Ezt már tudják egy jópár ezer éve.

2019. febr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
77%

"A szeretkezés következménye a gyermekáldás." - hát, az ide íróknak ez minden csak nem áldás...

"hogy egy orvos kinyírja a gyerekeded?" - aki így gondolkodik az abortuszról, az nem fog abortuszra menni. Aki különbséget képes tenni a nem kívánt embrió eltávolítása és egy gyerek kinyírása közt, annak meg hiába jössz a vallási alapú propagandával...

2019. febr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
1%
11es, én is voltam nem egy abortusznál és tudnék mesélni mi megy ott, hogy alázzák a nőket, ha "hó humorú" dokit fog ki az ember akkor a személyzet végig röhögi az egészet az abortuszos kárára. Más műtéteknél nincs ilyen de abortusznál elég gyakori, hisz úgyse derül ki.
2019. febr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
88%

Talán ha tudnál olvasni és az olvasottakat felfogni “kedves” 25%-os, akkor látnád, hogy NEM felelőtlenül feküdt le a barátjával, na mem mintha az égvilágon bármi közöd is lenne hozzá!

És lehet számodra meglepő, de az emberek döntő többsége még csak véletlen sem azért szexel, hogy gyereket csináljon!! Hanem az elvezetert és egyáltalán nem kell egy (nem kívánt) gyerek legyen a “következménye” egy-egy szexuális aktusnak, épp ezért vannak különböző védekezési formák és természetesen éppen ennek megakadályozása érdekében van ott végsősoron az abortusz is, bármennyire is nem tetszik ez nehányaknak.

Az abortusz és egy gyerek kinyírása között meg akkora távolság van, mint nagyjából ide Kína, sőt.. Szomorú aki annyira buta, hogy még ezt se tudja.

2019. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
6%

Kedves Kérdező


Legalább hallgasd meg a pici szívverését, mielőtt kinyírod.

2019. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
43%
17#-es: sajnos a szülőszobán is borzalmas, amik mennek (ott még ráadásul ébren is van a nő, és érez is). Mikor beszólnak neki, hogy ne sikoltozzon, akkor kellett volna, mikor széttette a lábát... meg nem is fáj az annyira... stb. Meg gátvágás varrásakor azon poénkodnak, hogy szűkebbre varrják-e egy öltéssel, hogy apuka jobban élvezze a szexet... borzalom.
2019. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!