Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha nem sztk-s alapon szeretnem...

Ha nem sztk-s alapon szeretnem megcsinaltatni az abortuszt, hanem magan orvos altal, akkor mi a teendo?

Figyelt kérdés
Teherbe estem, amit a szakitasunk utan tudtam meg. Vedekezni vedekeztunk fog.tablettaval. Megtartani nem tudom a picit, ugyanis dolgozok es sulizok, egyedul elek, segitsegem nincs. Igy az lenne a kerdesem,hogyha magandoki altal csinaltatnam az abortuszt is annyira maceras lenne,mintha sztk-altal? (Csaladvedelmi szolgalat stb.)

2019. febr. 12. 12:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
23%

"Meg gátvágás varrásakor azon poénkodnak, hogy szűkebbre varrják-e egy öltéssel, hogy apuka jobban élvezze a szexet... borzalom." - ez egy ősrégi poén, és elkeserítlek, a nők nagyobbik része tökéletesen veszi a lapot... (már csak azért is, mert a nők egyik legjellemzőbb parája szülés után, hogy rendben lesz-e később a szexuális életük...)

Miért, egyébként szerinted mit kellene tenni gátvarrás közben? Méla csendben tenni-venni, hogy a nő még inkább a saját kiszolgáltatott helyzetével legyen elfoglalva?

2019. febr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
90%
25%-os lődd már le magad de tényleg az idióta, érzelmi zsarolós agymeneseiddel együtt!! Senki nem kiváncsi a mérhetetlen butaságodra. Még csak véletlen sem kell meghallgatni a fejletlen embrió szívveréset, ha nem akarja, illetve az abortusz során továbbra sem nyir ki senkit senkit!! De hogy ezt belássuk, kell némi ész, amiből neked láthatóan nem sok jutott...
2019. febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
97%

"én is voltam nem egy abortusznál és tudnék mesélni mi megy ott, hogy alázzák a nőket, ha "hó humorú" dokit fog ki az ember akkor a személyzet végig röhögi az egészet az abortuszos kárára."

Már bocs, de ez mire érv? Meg kit érdekel? Nyugodt lehetsz, hogy téged is sokan szoktak kibeszélni a hátad mögött, mint ahogy kb mindenkit. De tudod a legtöbben felnőtt emberek és képesek normális hangnemben megnyilvánulni azzal szemben is, akit legszívesebben ütnének amíg mozog. Szolgáltatószektorban, meg olyan helyeken ahol közvetlen a kapcsolat az ügyfelekkel (páciensekkel), ez fokozottan igaz.

2019. febr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az osztrakoknal van kifejezetten ilyen klinika, 600euro es minden eurocentet megert! Nem volt tagitas, nem volt beszelgetes, nem volt alazas! Kedves mosolygos arcok, a papirok kitoltese utan egy UH, aztan a szobaban kapsz haloinget, jon az anesztes, meg a szobaba elaltatnak, addig ott lehet veled prod/ferjed! Ha mar alszol attolnak a mutobe, mire felebredsz mar a szobaban vagy a kiseroddel! A mutot nem is latod belulrol! Ebredes utan tea illetve keksz es ha mar jol erzed magad oltozhetsz es mehetsz! Sajnalatos, hogy itthon nem igy mukodik! A klinikahoz linket tudod adni, ha szukseges!
2019. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!