Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért nézik le azokat a nőket...

Miért nézik le azokat a nőket akik abortuszra mennek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 19. 13:15
 181/187 anonim ***** válasza:
88%
Dönteni? Ez nem döntés, hanem tények. A legtöbb árvaházban felnőtt gyereknek nem ilyen sors jut, nem lesznek ismertek, vannak, akik családon belüli erőszak miatt kerülnek be. Ráadásul ha valaki azért kerül árvaházba, mert eldobták, abban egész életében ott lesz a keserűség a vér szerinti szülei iránt, hogy miért nem kellett nekik.
2019. máj. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/187 anonim ***** válasza:
89%
Ha ennyire szívügyed a gyerektéma egyébként, akkor én magam sem értem miért nem sopánkodsz a már megszületett, de elhagyott, árvaházi gyermekek miatt?! Miért azon vagy, hogy elvedd az emberek jogait és szüleszd a nőket, 2 lábon járó inkubátornak titulálva ezzel őket. Ja tudom már, mert téged a megszületett élet a legkevésbé sem érdekel, teszel te mindenkire magasról, egy a lényeg h más méhével rendelkezhess. Meg persze onnantól, h valakire sikeresen ráerőlteted a szülést, te mosod kezeidet, ha pl annak a gyereknek nem lesz tető a feje felett vagy étel, amit megehet. Ahogy kibújt az anyjából, felőled éhen is dögölhet. Micsoda humánus hozzáállás, gratulálok hozzá. :)
2019. máj. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/187 anonim ***** válasza:
88%

Hadd idézzek az egyik cikkből:


"Igen, végre megmondhatjuk a 12 éves kislánynak, akit megerőszakolt a nagybátyja, hogy a kormány szerint a terhessége fontosabb mint ő maga – írja egy kommentelő a Time magazin Facebook-oldalán arra a hírre, hogy az Egyesült Államok déli-keleti részén található Alabama államban a szenátus kedden megszavazta az ország jelenleg legszigorúbb abortusztörvényét."


Na, de még egy:

[link]


Ez sem normális:

"Todd Akin 2012-ben republikánus képviselőként beszélt arról, hogy a megerőszakolt nők nem esnek teherbe, mert – ahogy a doktoroktól hallja –„a női testnek megvan a módja arra, hogy ezt az egész dolgot kizárja”."

2019. máj. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/187 anonim ***** válasza:
86%
republikánusok b-aszki... nem is értem miért vagyok meglepve
2019. máj. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/187 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy mi ez a hülyeség hogy a tested a tiéd? A Természettől kaptad KÖLCSÖN, használat után vissza kell szolgáltatni ;)
2019. máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/187 anonim ***** válasza:
81%

" csak fogom a fejemet és nézem hogyan cseszi szét a lelkét a legtöbb ember. De ha lehet szavazni valamikor ez ellen, majd fogok." - Csak fogom a fejem, és nézem, hogy hogy lehet valaki annyira önhitt, hogy azt hiszi magáról, hogy jobban tudja, mi jó egy másik embernek, mint az illető maga.

Az abortusz-tilalom általában a diktatúrák sajátossága, olyan nevek jutnak eszembe, mint Ceausescu, Sztálin Pol Pot, vagy épp a vallási alapú diktatúrák.

Ahol a kérdésről valóban népszavazás dönt, ott rendszerint nem a tilalom szokott nyerni...

2019. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/187 anonim ***** válasza:
88%

„ Amúgy mi ez a hülyeség hogy a tested a tiéd? A Természettől kaptad KÖLCSÖN, használat után vissza kell szolgáltatni ;) ”


Hogy mi van? :D:D A legnagyobb jó indulattal is azt tudom mondani, hogy veled valami nem kerek. Itt végérvényesen el is dőlt, hogy beléd kár minden szó. Ahhoz aztán végképp nem kell sok ész, hogy megállapítsuk a te tested a TIÉD, az én testem pedig meglepő módon az enyém! Amit fogalmazhatunk úgy a szüleinktől kaptunk,, de semmiképp nem kölcsönbe.

Tehát nem kölcsönkaptad, hanem 100%-ig a tied. Aki ennyit sem tud ép ésszel felfogni, azzal teljesen felesleges leállni diskurálni bármiről is.


De ha még ez az eget rengető nagy vadbaromság igaz is lenne, akkor is az idő alatt, amíg nálam van elviekben „kölcsönben”, addig bizony én döntök és rendelkezek felette, tehát az érvnek szánt hablatyod ismét megbukott..:D

2019. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!