Terveztuk a babat most h osszejott megsem orulok nem akarom atelni ezt a 9 honapot es a szulest, viszont az abortusztol is felek mit tegyek? Mi a bajom? Szornyu erzes

Figyelt kérdés
2019. jún. 3. 23:27
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
91%

Abortusz tervezett babanal? Ettol rosszsbbat nem tudok elkepzelni! Vannak helyzetek, amikor a nem kivant terhesseg miatt erre kerul sor muszajbol, na de ugy, hogy par hete direkt gyereket szerettel volna?!...

Nem lehet h csak nyomas miatt bolintottal ra?

2019. jún. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Mikor terveztuk en is vagytam ra,de most h meglattam a ket csikot bepanikoltam 😞Egesz nap ezen ragodok nem tudok enni sem aludni
2019. jún. 3. 23:39
 3/51 anonim ***** válasza:
43%
Szakember segitseget keenem a helyedben (pszichologus, pszichoterapeuta, csaladterapeuta), es/vagy elmennek egy alkalom csaladallitasra, annal ott helyben ki szokott derulni, mi lehet mogotte, es hogyan tudod feloldani ezeket az erzeseket.
2019. jún. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
60%
Nyugi, nem vagy egyedül, sokan bepánikolnak a 2 csík láttán. Az anyai ösztönök meg az őszinte öröm csak a 3.-4. hónap után szokott aktiválódni 🙆🏻
2019. jún. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
81%
Vagy csak nem gondoltad hogy, ilyen hamar össze jön? (Mármint ha hamar össze jött. :) ) Ha akartad, hidd el az a 9 hónap nagyon gyorsan el tudd menni. Esetleg ülj le, beszéld meg a pároddal hogy, hogy érzed magad és mi bánt.
2019. jún. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
66%

Én ugyanígy bepánikoltam, aztán elmúlt. Természetes, ha az ember megijed az elején. Terhesnek lenni egyébként tök jó, majd meglátod, a szülést meg ki lehet bírni, még epidurál nélkül is.

Adj magadnak pár napot, hogy megszokd a gondolatot.

2019. jún. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
36%

Heee?? Elvetetnéd, mert kicsit berinyáltál?? Át kellett volna jobban gondolni ezt a gyerekvállalás! Nem játék és mese, persze, de azért nem kell rögtön depresszióba zuhanni!

Még meg sem született! 9hónapod van készülni rá!

2019. jún. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
83%

Hidd el szinte mindenki bepanikol aki tervezte is.

Tok termeszetes. Ez nagy valtozas, es mar kezzel foghato is.

El fog mulni nyugi. Tombolnak a hormonok.

2019. jún. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem mindenki bepanikol, barmrnnyire is tervezett baba. En is elkezdtem azon gondolkozni, hogy miert is nem vedekeztunk, nem is leszunk jo szulok, kellett ez nekem?? De meg nem fordult a fejembe az abortusz. Majd szepen letisztul minden, nyugi. Ne csinalj hulyeseget.
2019. jún. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
62%

#7


Ezzel szerintem nem nyugtattad meg.


Kérdező: szerintem nem kellett volna még babavárásban gondolkodni,mert instabil vagy és labilis. Attól tartok,ha most a tervezett babát egy pánik miatt elvetetnéd,ilyen lelki állapottal az vágna majd haza,mert akkor megint meggondolnád magad,hogy talán mégis kellett volna. Most már itt van,ha mindent tudtok neki biztosítani és még terveztétek is,szerintem ne hagyd,hogy a félelem más irányba vigyen. Bár abortuszban nem gondolkodtam,de én is megijedtem,nem számítottam rá,hogy elsőre sikerül,azt hittem,csomó időm lesz még felkészülni. De az is lehet az ok,hogy esetleg mégsem terveztétek,csak elborított a rózsaszín cukormáz és a terhességgel realizálódott a dolog komolysága. Lehet,hogy valahol mélyen mégsem akartad még.

2019. jún. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!