Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszon átesett nők/lányok!...

Abortuszon átesett nők/lányok! Mik a tapasztalataitok a kötelező tanácsadással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Hamarosan nekem is abortuszom lesz, rettenetesen félek mivel ez az első terhességem is, és az első műtétem is.

Sok helyen olvastam, és hallottam is korábban a morcos, beavatkozás ellenes védőnőkről. Kíváncsi volnék hogy nektek mik a tapasztalataitok. Mennyire volt rossz ez az egész beszélgetés, vagy egyáltalán hogyan zajlott?


//Megjegyezném hogy nem fogom részletezni hogyan jutottam erre a döntésre, ez az én dolgom, és nem fog megváltozni a véleményem. Szóval az abortusz ellenes emberek kíméljenek. :) //



Válaszotokat előre is köszönöm!



2019. jún. 16. 18:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%
Velem is normalis volt, elmondtam, hogy nem szeretnem megtartani, mert csak par honapja vagyunk egyutt a parommal es voltunk annyira idiotak, hogy nem figyeltunk elegge! Es ertem en, hogy milyen lehetosegek vannak, de akkor sem! Meg tul korai. Nem eroszakoskodott, megertette. Azota a parom mar a ferjem es van egy kislanyunk! Nem lesz semmi baj, kitartas!
2019. jún. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Engem is elkisert a parom, es mivel o is beszelt, nem csak en, igy tulajdonkepp csak a tiszteletkoroket futottuk le es mar toltotte is a papirokat.
2019. jún. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!