Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A férfiaknak is hasonló lelki...

A férfiaknak is hasonló lelki teher egy abortusz, mint a nőknek?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy egy adott férfi, akinek a barátnőjének abortusza volt, ugyan úgy megviselheti lelkileg az eset?
2019. jún. 29. 15:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
64%

#6


Jobban is járt így. Kíváncsi volnék,hogy ha a feleséged volt,akkor mégis mi a szentséges szakramentumra esküdtetek meg? Jóban rosszban? Vagy erről a részről nem olvastál?

2019. júl. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
38%
És vajon a feleségem nem olvasta, hogy nem öljük meg a férjünk tudta nélkül a közös gyerekünket?
2019. júl. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk egyikünket se viselte meg, mindketten maximálisan egyetértettünk a döntésben, ennek már 6 éve.
2019. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
61%

#12


Nem szép dolog titokban intézni,de tudod,ha egy ilyen mértékű dolgot nem oszt meg a saját férjével,annak oka van és az esetek 70%-ában az az ok,hogy a férj sem kerek. Tételezzük fel,ha megosztja veled,hogy mit tervez,máshogy reagáltál volna? Egy jó kapcsolatban alap dolog a kommunikáció,nálatok ez kb a legalapabb szinten sem volt meg,mert nem elég,hogy ő ezt titokban végeztette,ennek tetejébe te gondolom minden fajta megbeszélés és előzmény nélkül jó ívesen kivágtad otthonról. Ha legközelebb házasodsz,akkor ne felejtsd el közölni a szerencsétlennel,hogy te csak a jóban tartasz ki mellette,mert amint hibát követ el,ami egy csepp erőfeszítést és megoldáskeresést igényelne a részedről,akkor te angolosan távozol.

2019. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
34%
Ez nem hiba volt, annál sokkal több.. és örülök, hogy megy a feltételezés meg a személyeskedés és a drága exfeleségem mentegetése ismeretlenül is. Van olyan tett, amire nincs mentség és bocsánat.
2019. júl. 2. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk egyikünket se viselte meg, megkönnyebbültünk. Én örültem, hogy megúsztam, hogy tönkremenjen az életem, ő meg örült, hogy örülök.
2019. júl. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
71%
A feleséged kivághatod érte. De attól még az igazság az, hogy olyan kapcsolatot sikerült felépítened, amibe nem fért bele az őszinteség. És ez két embere hibája, soha sem egy felelős.
2019. júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
74%
Az utolsó jól fogalmazta meg. Hiába hüppögsz,hogy jajj én ismeretlenül ítélkeztem,de ehhez még ismertség se kell,hogy lássa az ember,mennyire felületes volt a kapcsolatotok. Nem védtem egy szavammal sem,csak mert azt merészeltem írni,hogy te sem vagy filantróp,igenis tehettél arról,hogy így alakult.
2019. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
64%
Nem, kiba*szottul nem hatja meg oket.
2019. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert nem is tud róla...

A terhesség megszakítása előtt hagytam őt ott, de nem ez volt a fő probléma, hogy terhes lettem.

2019. júl. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!