Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A férfiaknak is hasonló lelki...

A férfiaknak is hasonló lelki teher egy abortusz, mint a nőknek?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy egy adott férfi, akinek a barátnőjének abortusza volt, ugyan úgy megviselheti lelkileg az eset?
2019. jún. 29. 15:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon változó, jelenleg egyikünk se tervez gyereket, anyagilag sem engedhetjük meg de nem is érzünk vágyat gyerekre, sőt, mindkettőnknek felforr az agyvize ha hisztiző gyereket lát és párom féltesóitól 5 percen belül a falat kaparjuk (tipikusan az a gyerekek akikre vigyázni annyiból áll hogy "tedd azt le jaj ne nyúlj hozzá légyszi add vissza ne azt ne dobáld ne ahhoz ne nyúlj légyszi azt ne bonts---- mindegy" végtelenített verzióban, hiába kérjük meg 100x is őket ugyanarra, egyik fülön be, másikon ki, de apukájuk is ugyanezt csinálja)

Szóval jelenleg semmi vágy nincs gyerekre de ha abortuszra kerülne a sor, biztos kicsit szomorúak lennénk, elképzelnénk milyen lenne egy kisgyerekkel majd úgy fél óra fantáziálás után konstalálnánk hogy záros határidőn belül beleőrülnénk.

2019. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
91%
Az en parom elviccelte, fel se fogta az egeszet
2020. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Az én párom sem értette, egyszerűen nem fogta fel a súlyát, kb mintha egy pattanás kinyomásáról beszélt volna. 8 éve éltünk együtt mikor terhes lettem, azt akarta, hogy vetessem el, mert ő csak az új házunkba akar gyereket pár év múlva. Anyagilag hozzáteszem bőven jól álltunk, nem volt és nem is lesz hitelünk, adóságunk. Elmentünk tanácsadásra is ahol végre felfogta mit is jelent az abortusz egy nőnek, és hogy engem is elveszíthet a gyerekkel együtt...
2022. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!