Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Létezik abortusz gyorsított...

Létezik abortusz gyorsított eljárásban?

Figyelt kérdés

Csütörtökön tudtam meg, hogy 10 hetes terhes vagyok. (Nem fogok magyarázkodni, de meg van az oka). Pénteken akartam is hívni a csaladvedelmi szolgalatot, de egesz Budapesten senkit nem értem utol, vagy akit igen, csak addigra tudott volna időpontot adni, amire én elmúltam 12 hetes. Hétfőn Semmelweis nap lesz, így nagyon sok eü-s helyen munkaszüneti nap.Ezután van egy 3 napos gondolkodási idő. Segítséget szeretnék kérni, hogy tudtok e esetleg olyan csvsz-t, ahova lehetne menni hétfőn soron kívül. Nagyon szeretném legkésőbb csütörtökön megcsináltatni a műtétet, mert utána nem nagyon tudok munkából hiányozni.

Negativ kommenteket köszönöm, nem kérek. Én is abortusz ellenes voltam, míg sajnos nem kerültem ilyen nehéz helyzetbe.


2019. jún. 30. 15:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebbi csaladvedelmibe besétálsz időpont nelkiil és elrebegned a problémádat
2019. jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem, ha bemész egy családvédelmishez, hogy mi a probléma soron kivül is fogadnak. Bár, nem vagyok benne biztos, de valami megoldásnak lennie kell rá. Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy. :(
2019. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
40%

Nincs. És csütörtökön akkor se csinálnák meg ha esetleg hétfőn sikerülne időpontot kérned.


Az meg hogy 10 hetes vagy tág fogalom, nem mindegy hogy 10 hét 1 nap vagy 10 hét 5 nap. Elsőnél még van minimális esélyed másodiknál nincs, ugyanis 11 hét 6 napig csinálják meg és te legjobb esetben is 10 hét 4 napos vagy.


UI: nem, te nem voltál abortusz ellenes ne álltasd magad. Aki az, az semmilyen helyzetben nem képes megtenni.

2019. jún. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
42%

3!


Dehogynem.

2019. jún. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
31%
4, nem :)
2019. jún. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
22%
4., bizony, hogy nem!
2019. jún. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
87%

Nem lézezik. Legjobb esetben besétálsz holnap az egyikbe, azt vagy fogadnak, vagy nem. Sajnos ez egy ilyen helyzet. Ha több, mint 10+3 vagy, akkor húzós, hogy beleférsz. Későn kaptál észbe.

Amúgy aki abortuszellenes, tényleg nem veteti el semmilyen körülmények között nem vetetné el.

Én nem vagyok ellene, így en mondhatom, hogy elvetetném.

2019. jún. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó holnap hiába akar besétálni bárhova is, Semmelweis nap lesz, max orvosi ügyelet és ügyeletes patika lesz nyitva.
2019. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
33%
12es, jó hogy így tudod. Nos, elmesélem bár nem tartozik rád. A férjemmel évekig küzdöttünk a gyerekért de nem jött össze, minden eredményünk negatív lett. Megromlott a kapcsolatunk ami odáig fajult hogy úgy megvert hogy kórházba kerültem. Ott derült ki, hogy terhes vagyok. Mi szétmentünk, albérletbe költöztem, és megszakítottam vele minden kapcsolatot, soha semmi segítséget nem kaptam senkitől. Újra kellett építenem az életem, de egy pillanatra se fordult meg a fejemben hogy ne maradjon a baba, pedig 1 éves koráig teljesen egyedül voltam, akkor ismertem meg a mostani férjem.
2019. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
57%

Utolsó!


Na és ezt most pontosan hogy is kellene úgy értelmeznem, hogy abortuszra lett volna szükség? "férjemmel évekig küzdöttünk a gyerekért de nem jött össze, " Akartál gyereket. Összejött. Nem voltál kényszerhelyzetben. Amugy szép történet, rendkívül valós is. 😘

2019. jún. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!