Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Létezik abortusz gyorsított...

Létezik abortusz gyorsított eljárásban?

Figyelt kérdés

Csütörtökön tudtam meg, hogy 10 hetes terhes vagyok. (Nem fogok magyarázkodni, de meg van az oka). Pénteken akartam is hívni a csaladvedelmi szolgalatot, de egesz Budapesten senkit nem értem utol, vagy akit igen, csak addigra tudott volna időpontot adni, amire én elmúltam 12 hetes. Hétfőn Semmelweis nap lesz, így nagyon sok eü-s helyen munkaszüneti nap.Ezután van egy 3 napos gondolkodási idő. Segítséget szeretnék kérni, hogy tudtok e esetleg olyan csvsz-t, ahova lehetne menni hétfőn soron kívül. Nagyon szeretném legkésőbb csütörtökön megcsináltatni a műtétet, mert utána nem nagyon tudok munkából hiányozni.

Negativ kommenteket köszönöm, nem kérek. Én is abortusz ellenes voltam, míg sajnos nem kerültem ilyen nehéz helyzetbe.


2019. jún. 30. 15:36
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
23%
Most olvasom, hogy megtartottad. Hát ezt elcseszted, sajnálom.
2019. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!