Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A második abortuszom lenne...

Csemi08 kérdése:

A második abortuszom lenne mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyszer már volt egz abortuszom 18 évesen felelőtlenségből most rá egy évre gyógyszer mellett estem teherbe.

A doki azt mondta ettől még egészséges lehet a baba. A problémám az hogy jövedelmem jelenleg nincs. A párommal külön vagyunk terhesen fizikailag és lelkileg is bántott, szóval rá nem számíthatok, sőt folyamatosan zaklat.A szüleim nem akarják és segíteni sem akarnak.

Szerintetek mi a helyes? Félek hogy nem lehet már kisbabám és már most annyira imádom pedig :( de tudom nem lenne jó élete és eltartani sem tudnám



2019. júl. 2. 21:08
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
82%
Már most szereted a babát.... én nem vetetném el. Okulj az én történetemböl : fiatalon, meggondolatlanul 2 abortuszom volt /mert az nem gyilkosság, törvényileg elfogadott, az még nem ember...stb./ Rossz volt az anyagi helyeztem, óriási botrány lett volna otthon ...stb. 30 évesen ráakadtam a nagy ő-re, aki imádja a gyerekeket, és baromi gazdag. Nem tud az abortuszaimról, de tudom,hogy nem számított volna neki ha 2 gyermekem van. Gyereket szerettünk volna, nem sikerült, így maradt a lombik - most van egy már 6 éves kislányunk. úgy érzem, nem érdemlem meg a sorstól mindezt ajót. éjjelente sokszor eszembe jutnak a meg nem született babáim, és gondolatban kérem őket, bocsássanak meg. Soha nem tudod, mi lesz pár év mulva, ne feledd, az élet nagy mókamester, és profi forgatókönyv író.... persze ha az abortusz mellett döntesz, nem itéllek el.
2019. júl. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
80%
Mi újság, Kérdező? Megtartottad a babát vagy nem?
2019. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!