Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes vagyok és már mindent...

25 hetes vagyok és már mindent meg vettem a babának miért mondják hogy még korán van? Raer meg vásárolni? Nektek mikor lett kész a baba szoba?

Figyelt kérdés
Nekünk már a szoba is kész. Babakocsit tegnap vettük meg. Ruhak is megvannak minden
2019. aug. 1. 12:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor értik meg az emberek, hogy mindenki akkor vásárol, csinál dolgokat a baba érdekében, amikor és ahogyan akarja. Nrm kell ezeken fennakadni. Te így érezted jónak, más 30 hét után. De ez így van jól. Én a 18 dik hetet taposom lassan, még semmi sincs. Várjuk a vizsgálatot, hogy kiderül e, hogy fiú vagy lány tutira. Ha fiú, a fiam után sok minden maradt. Ha lány, pedig vár ránk kis habos babos tanfolyam, ruhacskak, stb. Babakocsi, kiságy van már 😁
2019. aug. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Andi1202 válasza:
100%
Csatlakozom egy elöttem szólóhoz,én is a 30.hetes ultrahangon koppantam mert a kórházban fogtak,és 34.héten meg is született a babám...Persze senkinek nem kívánom,de akkor fogtam a fejem,hogy semmi nincs kész.:( Egyébként meg mindenki azt csinál amit akar,ahogy jónak tartja.:)
2019. aug. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is lazán fogtam fel, de 32. hetesen kórházba kerültem. Szerencsére nem lett gond, végül hazaengedtek, de akkor elkezdünk kicsit kapkodni, hogy legalább az alap dolgok meglegyenek. Nekem az alapelvem az, hogy utólag is be lehet szerezni mindent, szóval a gyakorlatban ez a kapkodás is elég lazán ment.
2019. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nekunk is teljesen kesz volt a babaszoba 27. hetre, es mindent meg is vettunk addigra, egy cseppet sem banom, mert most igy 36 hetesen olyan fajdalmaim vannak, hogy nekem mar sehova nincs erom es kedvem menni, orulok ha tulelem a napjaim😁 nekunk is ezt mondta mindenki, hogy hova sietunk, meg raerunk, de minket nem erdekelt es a mai napig sem erdekel, mindenki csinalja ugy, ahogy neki jo :)
2019. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Persze hogy mindenki úgy csinálja ahogy neki jó!

Bár ezt szerintem senki sem vitatta.

Csak azt nem értem hogy ahol valaki leírta hogy ő miért csinálta másképpen az miért lett lepontozva?

2019. aug. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
24 hetet töltöttem, még nem igazán vannak meg a dolgaink :) megrendeltük a tapétát, megvettük a festéket :D kb. Ennyi, de 2 hét múlna megyünk megrendelni a bútorokat és a babakocsit, mert az 4-6het mire megérkezik, szerintem nem sietted el, szíved joga, én sokat dolgozom és se időm se energiám még ebbe bele mélyedni de ahogy lesz biztos beindulok :)
2019. aug. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!