Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, hogy a terhessé...

Létezik olyan, hogy a terhesség azért nem látszik a kismamán, mert a pocakjában baba úgy fordul?

Figyelt kérdés

2019. aug. 2. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Én úgy tudom, hogy nem a baba állásán múlik, hanem ha hátraeső méhe van valakinek, akkor nem lesz nagyon púpos a hasa. Hátránya a dolognak, hogy még jobban kiszorítja az anya szerveit a növekvő magzat.
2019. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy fordul? Egy magzat folyamatosan mozog szinte az anyaméhben. Nem ettől függ.
2019. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 khniki ***** válasza:
97%
Alkati kérdés, nincs köze a babához. Nekem hátrahajló méhem volt, mégis nagyon hamar elkezdett nőni a poci. A 3. hónaptól már nem tudtam hordani a gombolós nadrágsimat, csak leggingset.
2019. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Hát nekem azt mondta a doki hogy pl a hasizom erősségétől függ. Minél erősebb annál kevésbé tud teret nyerni a baba. Illetve nem kevésbé hanem nehezebben. De ha megnézed a fittness ladyket rajtuk is az látszik hogy pici a hasuk. Visszanyomja az izom. Emellett nyilván alkati kérdés is. Egy 150 cm-s anyának valószínű jóval nagyobb hasa lesz mint egy 180cm-snek.
2019. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan 180 cm vagyok, és hatalmas volt a pocim. Viszont a hasizmos elég gyatra... Sok mindentől függhet. Még adott nő, két terhessége sem biztos, hogy ugyanolyan lesz. De az biztos, én szülés előtti este is toltam be a töltött káposztát, annyira nem nyomta a szerveim a baba. Ő inkább "kifelé" nőtt. 😅
2019. dec. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

170cm vagyok, óriási hasam volt.

De nincs is hasizmom, az biztos.

Sérves is lettem emiatt.

2021. jan. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!