Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utolsó hetekben tényleg...

Az utolsó hetekben tényleg sokat híznak a kismamák?

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok de már most 20 kg-nál járok nem szeretnék 30 kg-ig felmenni :(
2019. aug. 2. 18:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, a lényeget nem írtam. A 20. Hétig feljött 7 kg, utána fogytam 1et, majd még 2 kg. Minimálisan vizesedtem.
2019. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ott már nem annyira híztam.Szóval nem minden esetben hízik jobban a végén a kismama. Mondjuk estére mindig 1 almát ettem, nem nassoltam, vizet ittam stb.
2019. aug. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

2. Vagyok


Én mindent ettem amit megkívántam


Ez vagy édes valami, vagy gyümölcs volt.


Nyilván figyeltem, hogy azért ne zabáljak, de voltak napok. amikor elkezdtem és rájöttem, hogy a 6. Palacsinát eszem



Viszont a 16 kg úgy nézett ki, hogy nem víz, 2 héttel a szülés után mégis csak 2 kg volt rajtam...


41 hét után szültem ( nem elszámoltan!)



Kérdező, elmondásod alapján ez víz lesz javarészt.

Igyál rengeteg folyadékot, nekem 3-4 liter segített.. ( szerencsére gyomorral birtam)

2019. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igyekszem 4 liter vizet meginni de a minimum 3 liter, ha nem iszok eleget már a közérzetem is rosszabb, fejfájás stb. Este 5 után nem is eszek ha rámjönn az éhség akkor max egy almát eszek. Ha az idő is engedi akkor sétálni is megyek
2019. aug. 2. 22:47
 15/18 anonim ***** válasza:

En csak az elso terhessegem alatt hiztam sokat (25 kilo lett a vegere), de az utolso hetekben mar szinte alig hiztam. Nem nagyon birtam enni, egett a gyomrom, alig kaptam levegot a gyerektol, enni is alig tudtam.

Hogy iszinte legyek, addig en is mondogattam (bizakodtam), hogy vizesedek es ezert nott ennyit a sulyom, de epp az utolso hetekben kiderult, hogyha nem eszek annyit, akkor nem hizol. Szoval megiscsak a kaja miatt volt nalam inkabb...

Amugy elso babasok konnyen belefutnak ebbe, tobb ismerosom jart ugy, hogy vekony testalkatra 20+ kilot kapott fel elso terhesseg alatt.

Szerencsere lement minden es a masik ket gyerekkel mar normalisan ettem, mozogtam vegig. Egyenletesen hiztam felido utan, a vegen sem ugrott meg a sulyom, az utolso honapban 2 kilo jott fel mindket alkalommal.

2019. aug. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

33 hetes vagyok 59.5 kilóval indultam most 67 kg vagyok ! Harmadik terhességem , odafigyelek azért mert nem celom 20-30 kg hizni sajnos nagyon nehezen is fog lemenni....

Első kisfiammal 20 kg hiztam 6 honapos volt mikor újra a saját sulyomnal voltam , a kozepsovel 12 kg jött fel vele szoptatás alatt 13 feljött ez mikor 1 éves volt lement . Most a kicsivel eddig szepen tartjuk a súlyt ő is szepen hizik így gondolom megfelelő és elegendő amit beviszek !

2019. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Én se gondoltam hogy ennyit fogok hízni :/ volt hogy a védőnőm visszahívott egy hét múlva és azalatt az egy hét alatt 2 kg feljött :( most így az elmúlt 1 hónapban kB 1,5 kg jött fel kicsit lelassúlni látszik
2019. aug. 3. 14:48
 18/18 anonim ***** válasza:
Én az első trimszterben amit a rosszulletek miatt ledobtam 2 kilót, az jött csak vissza, 60 kilóról indultam, szóbal a 13. héten is annyi voltam. Utána kb 1 hónap alatt 2 kilót híztam, majd amikor teljesen elmúlt a rosszullétes időszak, kb a 19. hétre, akkor hirtelen feljött pár hét alatt 3-4 kiló, mert farkasétvágyam lett 😅 Ezután ahogy nőtt a méhem, már nem bírtam annyit enni, meg a vége felé, a 32. hétre GDM-es lettem, ezért el kellett kezdenem a 160 g CH diétát, úgyhogy akkor csak lassan nőtt a súlyom kb fél kg/hét. Most viszont 1 hét alatt feljött 2 kg, de most már nagyon elkezdtem vizesedni 😥 Azért remélem a hátralévő pár hétben nem fog nagyon elszaladni a súlyom, most vagyok 70 kg. 36 hkm
2019. aug. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!