Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gólyafészek Kismama Centrum...

Gólyafészek Kismama Centrum Székesfehérvár! Járt már itt valaki 4D-s ultrahangon? Milyen minőségü a felvétel? Mennyibe kerül a vizsgálat?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. júl. 12. 15:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én a genetikai uh után kértem időpontot,rákérdeztem, hogy mikor érdemes menni, azt mondta, hogy a 24hét előtt ne menjünk, mert még nagyon csontos a baba és semmit nem látunk belőle. :( Egy hónapra adott időpontot. Neten nézegettem 4D-s képeket olyan szépek. Remélem azért hajlandó lesz a babánk megfordulni, nem marad ebben a haránt fekvéses hasas pozícióban. :D Aki küldte a képeket, na arra a helyre fogok menni, holnap kérek is időpontot. Az egyisk ismimnek pl Győrben csináltak 4d-t szintén 24hetesen, gyönyörű lett az ő felvételük is. 6ezer volt két dab képpel, és nekik kellett vinni a dvd-t.
2010. júl. 18. 10:47
 12/13 anonim ***** válasza:

tévedés hogy a Bácskai doktor nem lenne jó doki vagy hogy nem ért hozzá..

hozzájárt édesanyám, én is 14éves korom óta, most a babánkkal is minden hónapban ott vagyunk.én is voltam nála a gólyafészekben, akkor nekünk is csinált 4D-t.nekem is háttal volt, mondta hogy köhögjek, és meg is fordult.

15perc volt nekünk is, abból 10perc 4D.

valóban nem olyan mint pesten ahol 20-30percet nézig, ilyenkor sosem lehet eleget látni.

de a Bácskai dr volt Székesfehérváron az elsők közt akik az ultrahanggal foglalkoztak, és én tökéletesen megbízom benne.

mindenkinek vannak nyűgösebb napjai, nagyon sok páciense van, a magánrendelésén is egymásnak adják a kilincset, még a gólyafészekben is.

amikor én voltam nála, én is észrevettem, hogy nyűgösebb, nem igazán beszélgettünk úgy mint a távirda utcai magánrendelőjében.feltűnt, de legközelebb ismét aranyos volt.

sajnálom, hogy "rossz" tapasztalat volt..

2010. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Azóta voltunk múlthéten a 4D Genesisben Bp-en, hát lányok nem hazudok, de 1óra 10 perc volt az UH, abból 40 perces 4D-s DVD-t kaptunk, és egy 144 darabból álló képsorozatot DC-n. A kicsi lányunk olyan gyönyörűen látszott, tiszta fekete háttér volt és csak a baba. Én csak ajánlani tudom mindenkinek, ezért fizettem összesen 11ezer ft-ot. A szonográfus hölgy kínálgatott kávéval, cappuchinóval, üccsivel, sőt még csokit is kaptam. :) Nem csak a babát vizsgálta meg alaposan, hanem az én veséimet, májamat, méhemet, petefészkeimet is alaposan átnézte. Na erre vártam, hogy ilyen minőségü, és hoszsú felvételem legyen a piciről! :) Az egyik kismama innen fórumról két hete volt szintén a gólyafészekben, ő is panaszkodott nekem, hogy semmit nem látott, és csak 10 perc volt az egész, abból 2perc a 4D. :S
2010. aug. 11. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!