Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek érdemes mellszívót...

Szerintetek érdemes mellszívót beszerezni a szülésig?

Figyelt kérdés
Szeptember közepére vagyok kiírva az lenne a kérdésem felétek szerintetek érdemes mellszívót beszerezni?
2010. júl. 12. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle képen. Ő lesz a legjobb "barátod" a szoptatás alatt. Szükséged lehet rá már a szülés után a kórházban is.
2010. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 nini24 ***** válasza:
Én már beszereztem, szintén szept közepére vagyok kiírva! :)
2010. júl. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen!! Én Avent kézi mellszívót használok, fél éve szültem, már álmomban is össze tudom rakni, egy fél mélyhűtő tele van anyatejjel, de jó, mert most már kevesebbet, vagy egyáltalán nem fejek (beállt a kereslet-kínálat), így ha elmegyek itthonról és evésidő van, Apa, Nagymama csak kiveszi a mélyhűtőből, felmelegíti és a baba elfogadja.
2010. júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És szerintetek érdemes újat venni , vagy a vatera , teszvesz oldalakról esetleg? ott láttam 1-2-őt jó árban.
2010. júl. 12. 17:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia, érdemes beszerezni! Nézz körül teszveszen, vaterán, féláron kaphatsz alig használt darabokat.

Nekem medela kézi mellszívóm volt, nagyon szerettem, az újan sem olyan drága. Sokan dicsérik az aventet, nekem az nem jött be.

Végül is mindegy, milyen márkát veszel, csak ne olyan kis gagyi pumpásat vegyél.

Elektromosat meg ráérsz akkor venni, ha már tutira rengeteg a tejed. Addig is bőven elég egy sima kézi mellszívó.

2010. júl. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem meg felesleges. mindig annyi tejed lesz, amennyire szüksége van a picinek.

a kórházban fölösleges fejni, mert az még előtej, inkább szopizzon.

aztán ha kevés tejed van, többször rakod mellre.

ha sok, akkor meg apránként annyira apad, amennyire kell. sokáig úgy se tudod tárolni a tejet, egy idő után a lefejt tej zsírtartalma nem is megfelelő neki.

fejni akkor van értelme, ha valamiért nem tudsz szoptatni.

mi nem vettünk és nem is bántam meg, fölösleges pénzkidobás lett volna.

2010. júl. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

17,10 vagyok, utolsót megcáfolnám. Nekem annyi tejem volt, ha nem lett volna mellszívóm, begyulladtak volna a melleim. Nekem több tejem volt, mint ami elég volt a babámnak. Jól jött a mellszívó.

A kórházban még nem használtam, de a 3. napon otthon már muszáj volt!

Ha meg kevés a teje valakinek, akkor azért jó a mellszívó.

2010. júl. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem is vegyél,már a kórházban is használtam,mert annyi tejem volt az elején,hogy folyt a mellemből a tej.én teszveszen vettem,nagyon jó állapotban volt és kevesebb,mint a feléért.
2010. júl. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!