Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan étkez (te) tek terhessé...

Hogyan étkez (te) tek terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Normális, hogy napi 6-7x(éjjel is!) eszem keveset, mikor előtte napi 2x szoktam enni?

2019. aug. 13. 07:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
80%
Sehogy. Hánytam végig. A magzatok elveszik az anya szervezetéből, amire szükségük van. Nem baj ha eszel, akár éjjel, de jó lenne valami egészségeset.
2019. aug. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hát reggel általában vmi tejes étel(tejbedara/rizs, zabkása, müzli tejjel) vagy vmi péksüti egy nagy pohár tejjel.

Délelőtt gyümölcs, ebédre általában kenyér/kifli felvágott, sajt, sok nyers zöldség. (Mondjuk ma pont hotdog volt, de ahhoz is ettem sok zöldet.)

Délután megint gyümölcs, esetleg mellé gyümölcsjoghurt.

Este van főtt kaja, amikor itthon vagyunk párommal. Ott is igyekszem sok zöldséget, fehérjét enni, főzelékek hússal, levesek sok zöldséggel kevés tésztával, zöldséges rizs, párolt zöldség hússal stb.

Később meg írtam, hogy csak joghurt/tej vagy turmix van.

Régen sose ettem emmi cukrosat, testvérem volt nagyon édesszájú és még szülinapkor se eszem tortát.

remélem ha vége leszokok, de most függőnek érzem magam.

2019. aug. 13. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!