Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barátnőm terhes és elküldött...

Barátnőm terhes és elküldött mert már nem akar velem lenni, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Barátnőm terhes 8.honapban van 4-5 honapos volt mikor elküldött mert nem akar velem lenni utál gyülöl és látni sem akar,az elmondása szerint gyereket sem láthatom majd!Elmondásai szerint vezeték nevemet se fogja felvenni a gyerek!

Okok:Felhozza a volt barátnőmet,nekem jött párszor szembe köpött,mindenkinek mondja h megvertem de csak a kezét fogtam meg h ne üssön meg!Nem mentem vele dokihoz,de elmondtam neki nem egyszerü a szabad nap munkábol/kamionozok/ de ezek ellenére anyagilag segitem és ök sem állnak fosszul erre pedig annyit mond hogy a szülei majd segitik!Nem beszél velem azota nagyon ritkán szoba áll ha keresem de akkor is flegma!

31 éves nő komoly kapcsolata még nem volt mindig csak szerető volt!


2019. aug. 13. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Kellett valaki, aki gyereker csinál neki. Sajnos nem egyedi eset.
2019. aug. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
A mór megtette kötelességét, a mór elmehet. Olyan egyébként nincs, hogy nem láthatod a gyereked.
2019. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

2#

De van.Gondolom a kérdező nem fog kifizetni egy 300 ezer ft-os dns tesztet,hogy bebizonyítsa,hogy ő az apa.Mert apasági nyilatkozat gondolom nem készül,így a nevére sem kerül.


Kérdező:Elsőnek sajnos igaza lehet. 31 éves,gyereket akart,pasit nem.

2019. aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Uhha kemény ügy . Te nem kellesz de a pénz sz jó ?

Az öcsém is így járt csak ott a gyerek születése után 4 évvel durvult el .

Az öcsém neje bepasizott és elhagyta a gyeret az apja ellen nevelte láthatást megvonta az új apukát kell neki apunak szólítani az igazi apját nevén kell szólítani a gyerek titokba üzenget az apjának hogy szereti az anyja előtt el kell neki .Vagy továblépsz vagy harcolsz ami kemény lesz ha harcolsz már most ügyvédhez fordulj !

2019. aug. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszéljetek már hülyeséget, bírósági úton a dns teszt és apaság megállapítása 50e, perköltség 100e, de ha te vagy az apa és a dnsböl kiderül, az anyának kell állnia a költségeket.
2019. aug. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az apa az 100% én vagyok együtt voltunk minden nap nem járt sehova és féltékeny is volt és el is mondta hogy sose szeretett senkit ennyire és hogy elöttem gátlásait is le tudja győzni,találkoztam vele pár napja elhordott mindennek de nézett rám és sirt!Össze vissza beszél egyszer normális egyszer full bolond!
2019. aug. 13. 20:01
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszélj vele, mond neki térjen észhez, mert a gyerek a tiéd is, ha nem tetszik, perre viszed az ügyet aztán leshet
2019. aug. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
7# teljesen egyet értek.
2019. aug. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki sokmindent de arra csak jobban beindul és utánna az a válasza egyszer majd megtudjuk beszélni normálisan!Nem gondolnám hogy a hormonok ennyire elvitte volna a fejét,eddig bármi rosszat szolt bocsánatot kért és a nyakamon ült béküljünk ki?Én pedig most bizonytalanul várok,de egyet hajt h nekem biztos van valakim e közben rá sem nézek senkire és nem is érdekel más!Dolgozom és bizok reménykedek hogy megoldodik és támogatnám ahogy eddig is tettem!
2019. aug. 13. 20:27
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Ha látni akarod a gyermeked, akkor nem tilthat csak úgy el. Perre kell menni, megcsináltatni a vizsgálatot. Aztán ha kiderül hogy te vagy az apa akkor szépen csengethet. Köteles lesz biztosítani a bíróság álltal megítélt láthatást. Neked pedig gyerektartást kell fizetni, de gondolom ez nem jelent gondot
2019. aug. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!