Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barátnőm terhes és elküldött...

Barátnőm terhes és elküldött mert már nem akar velem lenni, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Barátnőm terhes 8.honapban van 4-5 honapos volt mikor elküldött mert nem akar velem lenni utál gyülöl és látni sem akar,az elmondása szerint gyereket sem láthatom majd!Elmondásai szerint vezeték nevemet se fogja felvenni a gyerek!

Okok:Felhozza a volt barátnőmet,nekem jött párszor szembe köpött,mindenkinek mondja h megvertem de csak a kezét fogtam meg h ne üssön meg!Nem mentem vele dokihoz,de elmondtam neki nem egyszerü a szabad nap munkábol/kamionozok/ de ezek ellenére anyagilag segitem és ök sem állnak fosszul erre pedig annyit mond hogy a szülei majd segitik!Nem beszél velem azota nagyon ritkán szoba áll ha keresem de akkor is flegma!

31 éves nő komoly kapcsolata még nem volt mindig csak szerető volt!


2019. aug. 13. 18:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire dühös, akkor érez vmit irántad. Bár tény, hogy nem tud viselkedni. Ha neked így is Ő kell, akkor próbálj meg gele úgy beszélgetni, hogy te viszont normális hangsúllyal válaszolsz és emeld ki, hogy neki akarsz jót. Az Ő problemaira legyél kíváncsi és ne a magadét fújd, ha te nem kapod fel a vizet, hanem végig higgadt maradsz, egyszercsak abbahagyja a toporzekolást és másképp kezd beszelni. Persze ha nincsenek pszichés gondjai....hajrá
2019. aug. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Támogatnám és vele lennék de mindenkinek elhord!Amikor pedig kész tények elé állutom h mit szeretne tölem az a válasz h nem tudja még mi lesz idövel!De ha késöbb is akár velem szeretne lenni akkor miért hord el mindennek mindenkinek?!Meg ha ö egyszer elmegy valakitöl ö utánna bárki szaladhat már nem érdekli!
2019. aug. 15. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!