Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az igaz, hogy úgyis egy, ,...

Az igaz, hogy úgyis egy, , tehén" leszek asszonyként? Nem lehet visszafogyni, csak műtéttel?

Figyelt kérdés

Már kislány koromban riogattak, hogy hiába akarok csinos maradni, amint az embernek gyereke lesz, már sose lesz ugyanolyan, és úgyis elasszonyosodok majd, egy kis husi itt, egy kis husi ott. A nagynéném is megpróbált tornázni, diétázott, de volt, ami nem ment le (főleg a hasáról), így ment megműttetni magát :(


Anya, mama és hasonlók meg nem is törik magukat, hogy visszafogyjanak. Az anyósom is mondta, hogy ,,Majd úgyis megtanulod megenni a maradékot, ha gyereked lesz, és úgyis el fogsz hízni." Kedves -.- Én nem :D Pont ezért kell egy kutya, hogy megegye a maradékot, már nem azért. ha nem vagyok éhes, nem eszem, még egy kicsit sem. Ha pedig hízok egy-két kilót már most is, akkor addig diétázom, míg le nem megy, nem hagyom magam a túlsúlyt, és szerintem ez nem fog változni később sem. Ti hogy vagytok vele?


25/N



2019. aug. 14. 10:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Kedves #10-es, ez igazság becsületes és követendő példa, így képzelem én is :))
2019. aug. 14. 12:18
 12/16 anonim ***** válasza:
87%

25 évesen 156cm magas és 40kg voltam.

Most két gyerek után 40 évesen 45kg vagyok.A második terhességem amúgy 52kg kezdtem.Ennek ellenére szülés után ennyire lefogytam.Nem fogyókúráztam, nem sportoltam annyit mozogtam amit két gyerekkel kell.Normálisan,egészségesen táplálkozunk.Nyilván nem vagyok olyan feszes testű, mint 25 évesen.De azon kívül, hogy szélesebb lett a csípőm rendkívüli változás nem történt.Nálunk ha a családom nézem, majd 50-60 év között (klimax után) várható, hogy valami ,,asszonyosabb" formára váltok.Mikor pár kg esetleg felcsúszik.Lehet az idővel harcolni, meg nyilván tenni ellene de 50-60 évesen már majd azt is el fogom valószínűleg fogadni, hogy lesz egy két ráncom és nem leszek agártestű.Mert az öregedés is ezzel jár.:)

2019. aug. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
63%

Dehogy leszel asszonyos! 32 éves vagyok, van két gyermekem. 166cm és 48kg vagyok, szülés előtt is pontosan ennyi voltam. A boltba sokszor néznek huszonévesnek, a gyerekekre azt hiszik , a tesóim.

Szóval nem törvényszerű hogy tehén legyél, és megasszonyosodj!

2019. aug. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 khniki ***** válasza:
72%
Az az 1-2 husi itt-ott rajtad múlik. Az valószínű, hogy ha természetes úton szülsz, a medencéd szélesedni fog 1-2 cm-t. De ettől még nem leszel hájas.
2019. aug. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
90%

2 gyerekem van mind a kettőt 64 kg-mal kezdtem.

A kisebb most 14 hónapos és 56 kg vagyok

2019. aug. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
74%
65kg-val estem teherbe, 2 gyerekem született. Most 95kg vagyok. Nem asszonyos, túlsúlyos. És boldog. És ha nem leszek többé 65kg, akkor nem leszek. Kevesebb vagyok attól, ha ez nem érdekel??
2019. aug. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!