Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 nap alatt nem duplázódott...

Zsuu89 kérdése:

2 nap alatt nem duplázódott meg a hcg szintem. Kinek volt hasonló tapasztalata? És mi lett a kimenetel?

Figyelt kérdés

Utolsó mensim, 06.26.-án volt. Ebből számítva ma vagyok pont 8 hetes. De nagy valószínűséggel később fogant a bébi, akár mensi előtt 2 nappal, ami 07.22./közel 4 hét differencia/

Először kb.2 hete voltam uh-on, ahol 2,9mm es petezsákot láttak.

Rá másfél hétre, múlt pénteken 9mm-es lett a petezsák, benne semmi. Doktornő rögtön laborba küldött. Szombaton le is vették a vért. Hcg:4400

Rá két napra hétfőn Hcg:5800

Emelkedett, de nem duplázódott. Most ott tartunk, hogy 2 nap múlva pénteken úkból uh. Bizakodok...



2019. aug. 21. 08:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, drukkolok nagyon!!


Viszont szerintem megérne párezer forintot, hogy elmenjetek olyan helyre, ahol JÓ az UH. Nagyon nagy különbségek vannak gép és gép között, ami most létkérdés lenne... Melyik megyében laktok?

2019. aug. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Pest megye, Cegléd.
2019. aug. 23. 12:42
 13/20 anonim ***** válasza:
87%
Ha fel tudtok jönni Budapestre, a 11. kerületben a Praxis magánrendelőben nagyon jó gép van, nagyon jó szemű szonográfusokkal! Elvileg van náluk sürgősségi időpont is!
2019. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény? Mit láttak uh-on?
2019. aug. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
En is kivancsi vagyok, remelem minden rendben
2019. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Ma megyek műtétre😞

Tegnap voltam uh-on, ugyanúgy 18mm-es üres petezsák volt csak látható.

2019. aug. 29. 06:57
 17/20 anonim ***** válasza:
Sajnalom, kitartas! :(
2019. aug. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Már túl vagyok rajta, de természetesen nem ilyen egyszerű semmi. Műtét előtt tegnap laborban voltam, ahol néztek Hcg-t is. Ha már a kezdeti kérdés is Hcg-vel kapcsolatos volt, így érdekes lehet nektek is. 20.000 volt tegnap. Az orvosok se nagyon értik, de természetesen műtét előtt itt is alaposan megultrahangoztak es továbbra is semmi...

Szoval a műtéten átestem, kb 6hét és meglesz a szövettan eredménye. Abból hátha okosabbak leszünk...

2019. aug. 29. 16:34
 19/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom már régi kérdés, de mi lett a szövettan eredménye? Ha még olvasod esetleg…

2022. jún. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Csak annyit kaptam hogy negatív. Tehát semmi az én egészségemre káros dolog… de mai napig értetlenül állok a dolog előtt, és sok minden válasz nélkül maradt…

Viszont műtét utàn nem sokkal újra csoda történt!

Most lesz 2 éves a második kislányom🙏

2022. jún. 13. 06:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!