Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is szenved az orrával?

Más is szenved az orrával?

Figyelt kérdés
Minden reggelre vastag hártya válik le belül az orrsövényemről. Néha csak a váladék, néha véres, sebes. Mióta terhes vagyok. Mit csináljak vele? Háziorvos azt mondja, semmit, orrspre, de függő se akarok lenni. Nem vagyok náthás, ez valami más lesz.
2019. aug. 30. 06:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egész terhesseg alatt sebes volt az orrom belül. Aloéval kentem, de csak a szülés után javult meg.
2019. aug. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a szülésznő ilyen esetre a zellert ajánlotta. Levesként, rántva, mártogatóssal nyersen pl. Egy próbát lehet megér 😉
2019. aug. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En ugy tudom hogy terhesseg alatt nem szabad orrsprayt hasznalni, kiveve a tengervizeset. En mikor nathas voltam pocakosan azt mondta az orvos h ne hasznaljam.
2019. aug. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémám van, ami a terhességgel jött elő, és azt mondta a doki, hogy a szülésig már biz' ez lesz, el kell viselni. Azért felírt olyan orrspray-t, amit szedhetek, a Nasotasone-t. Hát mit mondjak használ is meg nem is. Nekem borzasztó esti orrdugulásra írta fel, de még mindig jobb vele mint nélküle.

Elmagyarázta, hogy terhesség alatt a nyálkahártyák a szájban és orrban megvastagodnak a vérbőség miatt.

2019. aug. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja ez a terhesség miatt Van? Nekem előtte is volt. És mivel orrsovenyferdulesem is van én egész jól eleldegelek oxigén nélkül 🤣

Amúgy az orrspray nem ördögtől való. Nem ajánlják, de sokan használnak terhesen és kutya bajuk. Valójában azért nem ajánlják mert terheseken sose teszteltek. (Kivéve akik magukon teszteltek). Pl nővérem is. Kutya baja. De ha nem szimpi kipróbálhatod a tengervizeset.

2019. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!