Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van más is aki kb álomkórságba...

Van más is aki kb álomkórságban szenved?

Figyelt kérdés

Szinte folyton azt érzem csak pihennék és pihennék... pedig mindig olyan pörgős voltam...

25.heten vagyok ....


2018. márc. 15. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az első terhességem elején voltam így. Hazajöttem a munkából, lezuhanyoztam, és mentem aludni ilyen 6-7 körül, az első trimeszterről csak ilyen emlékeim vannak, hogy félálomban vagyok vagy alszom 😂. Aggódtam is a másodiknál, hogy mi lesz ha így lesz, mert egy két éves gyerek mellett ezt már nem lehet kivitelezni...de szerencsére nem ismétlődött meg..
2018. márc. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En az elejen brutal rosszul voltam... fhuu mint aki a halálán van es a túlélesért kuzd ... a 2.trimeszterrol meg olvastam kicsattanó energiát érezhetunk. Hat, en nem erzem, sooot.... pedig itthon vagyok tappenzen... de teszek veszek kicsit, es mar ugy is erzem mintha le is nyomtam volna a 8oras muszakot... olyan tehetetlennek , haszontalannak erzem magam...
2018. márc. 15. 14:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az elején. Délután 4-kor olyan fáradt voltam, mintha lenne vagy éjfél. Hát van akit végig súlyt az álomkór. Második terhességem alatt én se bírtam kipihenni magam bár az igaz, hogy kicsi a korkülönbség így megvolt az egész napos programom mindennap.
2018. márc. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen én. Egyfolytában aludnék. 15 hetes vagyok.
2018. márc. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kitti85 ***** válasza:
15 hetes vagyok és azr hittem el fog eddigre múlni. Altatom a gyerekeket és sokszor elalszom velük együtt 8 körül. 4. terhességem és már várom hogy egy filmet legalább meg tudjunk nézni a férjemmel...
2018. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!