KezdƑoldal » GyerekvĂĄllalĂĄs, nevelĂ©s » TerhessĂ©g » Mennyi az esely hogy eletbe...

Mennyi az esely hogy eletbe marad a kislanyom? 😭 20hkm!

Figyelt kérdés
2019. aug. 31. 17:24
1 2
 11/15 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

21 hetesen veszĂ­tettem el az ikerbabĂĄinkat. EgyikĂŒknĂ©l elfolyt a magzatvĂ­z. Sajnos semmi esĂ©lyĂŒk sem volt. Nem is tettek Ă©rtĂŒk semmit, mert betöltött 24. hĂ©t, Ă©s legalĂĄbb 500g sĂșly-tĂłl minƑsĂŒl koraszĂŒlĂ©snek. Addig vetĂ©lĂ©srƑl van szĂł...

SajnĂĄlom, de ez az igazsĂĄg.

28. hĂ©tig is extrĂ©m koraszĂŒlöttnek minƑsĂŒl a baba, Ă©s minĂ©l korĂĄbban szĂŒletik meg, annĂĄl rosszabbak az Ă©letkilĂĄtĂĄsok.

2019. aug. 31. 22:43
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 12/15 anonim ***** vĂĄlasza:
Én 23+6-nĂĄl veszĂ­tettem ikreket, simĂĄn vetĂ©lĂ©snek kezeltĂ©k. EsĂ©lyĂŒk sem volt. 27-28. hĂ©ttƑl TALÁN van egy kis esĂ©lyĂŒk, hogy kĂĄrodosodĂĄs nĂ©klĂŒl megĂșsszĂĄk.
2019. aug. 31. 23:04
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 13/15 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

A magzatvĂ­z ĂșjratermelƑdik. Ha mĂ©g nem nyĂ­lsz nagyon, Ă©s idƑben adnak valamit a fĂĄjĂĄsok megszĂŒntetĂ©sĂ©re, s hat is, lehet remĂ©ny... Akkor sem sok, de remĂ©ny.

Majd Ă­rj mi a helyzet. SzorĂ­tok.

2019. aug. 31. 23:08
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 14/15 anonim ***** vĂĄlasza:
Mi a helyzet?
2019. szept. 1. 10:32
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 15/15 anonim ***** vĂĄlasza:
64%

Igaz, kuldofli oldalon olvastam,mint tudjuk a magyar egĂ©szsĂ©gĂŒgy Ășgy szar ahogy van.... de egy nƑ Ă­rta hogy 20-22hetrsen szĂŒletett meg a babĂĄja, nagy csoda hogy Ă©letben maradt Ă©s 8 honap(!!!) utĂĄn hazaengedtek a babĂĄt.

Ritka, de csodåk vannak. A legjobbakat remélem neked is.

2019. szept. 1. 14:02
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!