Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor terhesen jött az...

Amikor terhesen jött az elején az émelygés, hányinger, az hogy volt nálatok?

Figyelt kérdés

Ez nyilván azoknak szól, akiknek volt ilyen panasza. És tudom, hogy mindenkinel más, ezért szeretném, ha minél többen írnátok le 😊.

Szóval egyik reggel úgy ebredtetek, hogy futás a WC-re? Vagy csak rossz volt egész nap a gyomrotok és nem tudtatok igazán enni? Szóval így az első tényleges rosszullétre gondolok, hogy hol és hogy tört rátok. Én még előtte vagyok és csak fel szeretnék készülni 😁.



2019. szept. 6. 09:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem egyik napról a másikra jött. Bár két nappal a rossz rész előtt volt egy 2 óra hossza, amikor 4szer hánytam a melóban. De azt hittem, csak a szagoktól. Aztán egy pénteki reggel 4re mentem dolgozni, mire a munkatársnőm 6ra bejött, addigra én már 8 hányáson voltam túl. Érdekes módon csak akkor nem hánytam, mikor autót kellett vezetnem. Amúgy ilyen 20percenként. Úgyhogy engem hétfőn már be is kellett fektetni kórházba kiszáradás miatt. Aztán az infúzió segített, kórházban csak öklendeztem, de mikor ugyanazzal a gyógyszerrel, amit infúzióban kaptam, csak most szemes kiszerelésben hazaengedtek, akkor 2 nappal később ugyanott voltam, ahonnan indultam. Úgyhogy következő hét szerdától 4 hétig anyukámnál feküdtem, olyankor csak napi 10-12szer hánytam, nem pedig 20percenként. Egyszer számoltam össze, hányszor hánytam egy nap akkor 36 strigula gyűlt össze. De volt a kórházban egy csaj, akinek még ott sem tudtak segíteni, ő már konkrétan vért hányt. ☹️
2019. szept. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
6. hét enyhe hányinger, 7. hét erős hányinger, 8.-tól 36.-ig napi 10 hányás, kivéve amikor befektettek, mert a cerucal vénásan segített, más nem.
2019. szept. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
6.héten egyszer főzés közben hánytam el magam. Másnaptól pedig napi 15-40 szer vészesen hánytam a 35.hétig :D
2019. szept. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát nem nyugtattatok meg! Akkor mégsem olysn "aldott állapot" a terhesség? Sajnálom, hogy ilyen volt nektek, remélem,aki még terhes, már jobban van!
2019. szept. 6. 15:56
 15/15 anonim ***** válasza:
Én csak 3x hánytam, de mindig ugyanúgy jött. A semmiből. Egyszercsak öklendezni kezdtem. Nem volt, mint rendes hányásnál hogy elkezdett savanyodni a nyalam vagy bármi. Nem. Egyszerűen nem tetszett a babának valami amit épp ettem és hopp visszaküldte. Az earl grey teát és a halolaj kapszulát pl ki nem állhatja. 🙈😃
2019. szept. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!