Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismamák hogy érzitek...

12 hetes kismamák hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Vagy aki már túl van rajta mit érzett ezekben a napokban?

Nekem már 12+5 nap, lassan kezdődik a 13.hét. Gondolom normális hogy néhol ide oda szurkál a hasamba!


2019. szept. 14. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Most tartunk 15+2 napnál. Teljesen normális ez a szúrkáló érzés, nekem is volt. Pár másodpercig tart aztán elmúlik, mondjuk nekem a 12.hétnél a hányinger újra kezdődött de szerencsére csak pár napig tartott. :)
2019. szept. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én most vagyok a 14+5 napon. Kedden reggel be kellett mennünk a kórházba, mert annyira görcsölt a bal oldalam egész éjszaka. Nagyon hasonlított az érzés a 7 héttel ezelőttire, amikor petefészek csavarodásom volt és műteni kellett. Egész nap el se múlt a görcs. Fájdalomcsillapítókat kaptam csak. Javult a helyzet, de fekvő pozícióban még előjön, igaz nem olyan intenzíven. Tegnap hazaengedtek, úgy hogy nem találták meg az okot. Annyit mondtak, hogy annyian vizsgáltak, akkor nem lehet akkora baj.

Szóval mi itt tartunk. :D

2019. szept. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én abba biztam, hogy a 12.het utan elmulik a hányás, hát nem igy lett.. sokkal rosszabb. Sajnos semmi nem marad meg bennem, ezert erzem hogy kezdek legyengulni. A baboval minden rendben :)

13hkm

2019. szept. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2-es válaszolónak kitartást kívánok! Remélem nem lesz már semmi gond!🤞


Hányingerem nekem csak a 7-8 héten volt, azóta semmi. Csak a hasam szurkálgat... Néha olyan érzés mintha nem is az én hasam lenne🤔

2019. szept. 14. 17:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Már túl vagyok rajta de ilyenkor még rég hánytam és rosszul voltam 15. hétig. Utána is lassan javult. Örülj neki, hogy ezt megúsztad:)
2019. szept. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!