Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam uh-on,7+5hetes...

Ma voltam uh-on,7+5hetes vagyok.5mm es embrio, szivhang nincs. Ne remenykedjek?

Figyelt kérdés
Hetfore kiirtak missed ab...azt mondta a baba nem fejlodik. Kicsi es szivhang sincs. Kerdeztem es ha kesobb fogant? Szte nem errol van szo,hetfon ranez,ha nem fejlodik,elveszik a kicsikemet...Olyan mint egy rossz alom....hajnali 1 mindjart,alom persze nem jon szememre...kivagyok. Hogyan fogadjam ezt el,hogy dolgoztatok ezt fel?? Elni nincs kedvem...es az a 3 honap varakozas elore latom szornyu lesz...hogy veszeltetek at???? Annyira vartam a mai napot..Fekudtem az agyon,ultrahangozott a doktorno,kerdezgetett,nezte nagyon a monitort..tudtam h baj van. -Baj van ugye? - igen sajnos baj van...Ezt nem tudom kitorolni...Segitsetek😭A szerelmem egy kicsi darabjat veszik el tolem😭❤

#baba #missed ab #embrió #Szivnang #7 hetes terhesseg
2019. szept. 18. 00:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom :(

Nem tudlak nagyon mivel vígasztalni, talán csak azzal, hogy valamiért nem volt rendben ez a pici terhesség és emiatt el kellett mennie. Inkább most, mint 20 hetesen kiderülne egy betegség. Én legalábbis erre gondoltam.

A 3 hónap kihagyás alatt én nem foglalkoznék semmi terhesség témával, megpróbálnék más dolgokra koncentrálni, tudom, hogy nehéz.

Nekem utána az első próbálkozós hónapban sikerült a baba, persze jó stresszes ilyenkor az eleje (is), de bízni, hinni kell benne, hogy ez nem fordul elő mégegyszer.

2019. szept. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ugy erzem minel hamarabb le kell zarnom...igy nem tudom feldolgozni. Nem akarom az elhalt embriomat hordani a pocakomban hetfoig...felhivom a dokim... kivagyok.
2019. szept. 18. 03:26
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a gépe a dokidnak? Kórházi vagy magán? Ha nem fogad a dokid, én elmennék egy privát 4d helyre, ott a sima uh is sokkal jobb. A megmaradt terhességet ilyen helyen nézettem meg először pont az előzmények miatt, 5 hetesen már látszódott a szívhang.
2019. szept. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb, ha varsz hetfoig, ha megis kesobb fogant, akkor addigra latszani fog.

Segiteni sajnos nem tud senki. Sokan vagyunk, akik atmentunk ezen. A mutetet koveto periodus nagyon nehez lesz, en igyekeztem lekotni magam munkaval, otthoni tennivalokkal. Kesobb is, amikor mar azt hittem, tul vagyok rajta, meglattam egy kismamat vagy babakocsit es kitort belolem a siras. De elmult, most 24 hetes terhes vagyok, minden rendben. Csak azt tudom mondani, hogy gondolj te is arra, hogy ez csak atmeneti allapot, elmulik, aztan minden rendben lesz, jonni fog a baba, aki veletek marad :)

2019. szept. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jo volt az ultrahang,nagyon korszeru. Kerdeztem h keson fogant akkor lesz e szivhang..mondta a doki mar akkor is kellene lennie es 5mm nagyon kicsi. Lanyok fel 5kor tudtam elaludni...olyan fajdalmat erzek,mint sosem.... kedves utolso,mennyi ido utan sikerult a mutet utan teherbe esned? Orulok a babodnak,annak viszont nem,h at kellett ezt neked is elned. Szornyen erzem magam,teljesen kiborultam....5 napig hordom a meghalt babam😭😭😭😭lelkileg teljsen osszetortem....
2019. szept. 18. 10:16
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mint kesobb kiderult, en kb 4 hetig hordtam a halott babamat :( Ha fajdalmaid vannak, akkor talan elmegy magatol.

A mutet utan 3 honap szunetet javasolt az orvos; tavaly oktoberbe volt a mutet, iden majusba teszteltem pozitivat. Tudom, sok idonek tunik, de nekem mas problemaim is voltak, neked talan nem kell ennyit varnod. Kitartast es fel a fejjel!

2019. szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Koszonom...remelem hamar sikerul ujra a babo es egeszseges lesz❤szornyu amit erzek...meghalt egy reszem,ugy erzem.
2019. szept. 18. 18:22
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A műtét előtt van még egy kötelező uh, amit másik orvosnak kell elvégezni, de sajnos a leírtak alapján sajnos nincs remény. Én a műtét után természetesen össze voltam törve, de valahogy új lendületet kaptam. 3 hónap múlva ismét terhes lettem, azt a terhességet is szintén műtéttel kellett befejezni a 10. héten. Na ott már tényleg összeroppantam. Miután összekapartam magam orvost váltottam, ő kiderítette mi a baj, kezelt és bíztatott, hogy megint próbáljuk meg. Pár hónap múlva megint terhes lettem, azóta sok idő telt el és 21 hónapos a kisfiam. :) Kitartást! Gyászold meg mert anélkül nem lehet továbblépni, de utána HAJRÁ!!! Ne adjátok fel.
2019. szept. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves 8as. Koszonom a szavaid. Annyira el vok keseredve,leirni nem tudom. Hetfon tulleszek ezen,elmegyek hormon tesztre majd,kivizsgaltatom magam,tuti ami tuti. Parom nagyon edes,vigasztal,mondja h nekunk is lesz babonk,rafekszunk a dologra ujra,vitaminozunk,ha kell o is elmegy barmilyen vizsgalatra. Nem hiszem h lenne barmi baj,de mindent meg fogunk tenni. Mar karacsonykor terhes szeretnek lenni❤pozitivan fogok hozza allni. Sokat stresszeltem,szomorkodtam abban az idoben amikor a kicsink megfogant,volt halal eset is a csaladban. A temetesen mar terhes voltam,csak meg nem tudtam rola. Szar idoszakunk volt,nem hittem volna,h terhes leszek. Ezert biztam,minden ok lesz,ha mar ilyen idegallapotban sikerult babas lennem. Hamar elmult az oromom. Felvaltotta a merhetetlen szomorusag. Ugy erzem kicsit meghaltam most en is. De probalok eros lenni. Sajnalom,h neked is at kellett ezen esned,es annyi nonek. Borzalmas,h ennyien atesunk ezen. Miert???🤦‍♀️ eleg sok rossz tortent velunk ebben a masfel evben. Ugy orultem,jott ez az ajandekom az elettol....es elvette...A kovetkezovel minden oke lesz,erre gondolok❤❤
2019. szept. 19. 15:00
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia nagyon sajnálom.

Azóta mi a helyzet veletek??

2020. jan. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!