Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam uh-on,7+5hetes...

Ma voltam uh-on,7+5hetes vagyok.5mm es embrio, szivhang nincs. Ne remenykedjek?

Figyelt kérdés
Hetfore kiirtak missed ab...azt mondta a baba nem fejlodik. Kicsi es szivhang sincs. Kerdeztem es ha kesobb fogant? Szte nem errol van szo,hetfon ranez,ha nem fejlodik,elveszik a kicsikemet...Olyan mint egy rossz alom....hajnali 1 mindjart,alom persze nem jon szememre...kivagyok. Hogyan fogadjam ezt el,hogy dolgoztatok ezt fel?? Elni nincs kedvem...es az a 3 honap varakozas elore latom szornyu lesz...hogy veszeltetek at???? Annyira vartam a mai napot..Fekudtem az agyon,ultrahangozott a doktorno,kerdezgetett,nezte nagyon a monitort..tudtam h baj van. -Baj van ugye? - igen sajnos baj van...Ezt nem tudom kitorolni...Segitsetek😭A szerelmem egy kicsi darabjat veszik el tolem😭❤

#baba #missed ab #embrió #Szivnang #7 hetes terhesseg
2019. szept. 18. 00:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szia! A 3. probalkozos honapunkban jarunk. Tul vagyok az ovun,varom a nemvartat 🙂
2020. jan. 29. 16:05
 12/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező :) Hogy vagy azóta?
2021. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Remélem azóta már meg is született a babátok 😉😁
2021. szept. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!