Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek önző vagyok, vagy...

Szerintetek önző vagyok, vagy mi van velem, hogy nem akarok gyereket szülni?

Figyelt kérdés

23Éves vagyok,a férjem 32. Egy éve vagyunk házasok. Én gyógyszerész vagyok,patikában dolgozok,párom pincér,plusz egy másik állása is van,minijob-nak hívják itt. Ez kb.több pénz,mint a minimálbér magyarországon,és ez csak egy kis 3-4órás munka.

Több,mint 3000ezer euróból élünk ketten. Saját lakás,panel,kocsijaink vannak.

Párom gyereket akar,én nem. Szeretnék magammal foglalkozni,adni magamra,szép cuccokat vásárolni,a legjobbat mindenből,még ha nem is mindenből,de majdnem. Fodrászhoz járni havonta,stb. Párom,csak nézett,(persze nem szó szerint így adtam elő)de nem mondott semmit,csak annyit,hogy ő már azért benne van majdnem a korban,és nem akar túl öreg lenni az első gyerekhez. Én meg annyit mondtam hogy,ugy beszél,mint aki már 50 éves,és hogy még van időnk,nem vagyunk lemaradva semmiről,és hogy nincs ez beprogramozva,hogy.mikor igen,és mikor nem! Szerintetek? Én látom rosszul? Rossz ember vagyok emiatt? Azóta olyan bűntudatom van.;(


2017. jún. 16. 15:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk ezeket a kérdeseket nem értem, ha összeházasodtatok azt nem beszéltétek meg előtte, hogy akartok e gyereket?!


nem az a baj, ha vki nem akar, vagy akar, hanem akkor tisztázni kell és keresni olyan embert, akivel ua-t akarod.

2017. jún. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Ja,és Szeptemberben lesz mindkettőnk szülinapja,én 24,ő 33 lesz. Ő nem magyar egyébként.

Talán majd akkor elkezdünk dolgozni az ügyön. De őszintén,nekem semmi kedvem hozzá! Mármint,a családalapításhoz.:( Miért van ez? Őszinte leszek magamhoz,és bevallom,a hátam közepére sem kívánok egy gyereket,plusz a terhességet sem,azt meg pláne nem!

2017. jún. 16. 15:30
 3/28 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék. Akarok tőle persze,hisz szeretem,meg a férjem! Csak nem most! Pl. Nekem 10 év múlva is bőven oké lenne?
2017. jún. 16. 15:31
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
24évesen baràtnőm se volt eddig de
2017. jún. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
48%

☺️ hát 10èv múlva már igen csak sok

Főleg, hogy elvileg minden adott.

2017. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
76%
ilyenek házasodnak, akik alap dolgokat nem tudnak megbeszélni, mint hogy ki mikor akar gyereket. a kedves férjed tízessel idősebb, gondolom mikor a pénztárcáját mutatta akkor mondtad, hogy persze rögtön jöhet a bébi a lagzi után
2017. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
40%
Első gyerekhez 10 év múlva már elég sok. De milyen anya leszel, ha fontosabb neked a saját szórakozásod, mint egy gyerek? Fodrászhoz gyerek mellett is el lehet járni havonta, a legjobb cuccok pedig nem feltétlen érik meg az árukat.
2017. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%

Én sem akartam amikor annyi voltam mint te. Gondoltam olyan 30 körül. Most 26 vagyok (októberben leszek 27) és most kezdtünk el próbálkozni. Már nagyon szeretnék babát és ez bennem hirtelen változott.

Eddig is adott volt minden csak nem akartuk.

Erről beszéljetek mert ő 10 év múlva már nagyon a korban lesz, 43 éves. 60 is elmúlik mire érettségizik a legnagyobb gyereke.

Szerintem próbáljatok meg valami köztes megoldásban megegyezni ami neked is járható.

2017. jún. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
72%
Nem önző vagy, hanem gyerek. Majd megkomolyodsz
2017. jún. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
85%
Jókor jut eszetekbe megbeszélni. Neked nem tűnt fel egyébként, hohy majd 10 évvel idősebb a pasid?
2017. jún. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!