Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érezte az apa a magzat...

Mikor érezte az apa a magzat mozgását?

Figyelt kérdés
20. hétben járok, egy hete van az, hogy már minden nap érzem egy kicsit a fészkelődést. Eddig akárhányszor szóltam a férjemnek, hogy na most mozog, amikor odatette a kezét, vagy abbamaradt, vagy nem tudta megkülönböztetni a hasam lüktetésétől, így még egyszer sem érezte úgy konkrétan a mozgást. Tudom, hogy még gyengusz. Nektek kb. mikor volt az, hogy már ő is érezte kívülről?
2019. szept. 23. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
14 hetes kortól érzem, 21 hetesen lehet látni, illetve már Apa, Tesók is erzik. Nem vagyok egy vékony alkat
2019. szept. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20. héttől, de ikreket várok és vékony is vagyok. De egyébként ő is ritkán érzi pont amiatt, amit írtál. 16 héttől mintha éreztem volna, de nekem is akkor lett egyértelmű, amikor már a kezemmel éreztem kívülről.
2019. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elsö terhesség alatt kb a 21-22. Héten.

2. Terhesség alatt a 15.-en

2019. szept. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18. Héttől érezte
2019. szept. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21-22 hetes lehettem mikor ő is érezte már
2019. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 22. Héten erezte először. Előtte vagy abbahagyta a mozgást vagy nem érezte.
2019. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem kB a 20-21 héten érezte. De lehet csak blöffölt. Mert mindig mikor megfogta a hasam a picur abba hagyta a mozgást, mai napig csinálja néha. Szólok hogy nézd hogy mozog oda pillant, meg fogja és semmi :D kötekedik vele a gyerkőc :D
2019. szept. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első terhesség, én a 17. héten, párom a 19.
2019. okt. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel, már érezte ő is :) Kb. múlt héten, azóta nem is kell mondanom hogy na ez ő volt, annyira eleven meg erős, még látszik is kívülről :D 21. hét vége felé járok.
2019. okt. 2. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!