Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mást is idegesít, ha azt...

Mást is idegesít, ha azt kérdezik, "hogy vagytok" terhesen (rád és a babára gondolva)?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de engem halálra idegesít, amikor állok egyedül a konyhában, és odajön a munkatársam hogy "na hogy vagytok??"

Eddig soha nem kérdezte meg senki, hogy én hogy vagyok, erre most hirtelen kettő lett belőlem, és igazából csak az érdekel mindenkit, hogy a "baba" hogy van, amire meg mit tudok mondani? Honnan tudjam, hogy hogy van? :D

Tudom, sokan meg úgy beszélnek magukról, hogy "mi", amikor terhesek, nyilván őket nem zavarja, de más is van így, mint én, hogy engem igenis zavar?

Ha nagynéném kérdezi "hogy vagytok?", azt mondom: mármint én, és a férjem? Köszi, jól :D


2019. szept. 26. 11:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%

Szintén intro vagyok, nekem is az agyamra megy. De már megtanultam megjátszani magam az ilyen smalltalkokban. "Köszi, minden rendben. Kicsit mar fáradok, de a pici jól van." Aztán megyek a dolgomra. Belül persze azt kívánom, bár ne találkoznék már több emberrel.


De engem is rosszabbul érint a beleugatás. Pl "nem akarok beleszólni, de" vagy "csak a gyerek érdekében mondom" no meg azok a kérdések, amikre szívem szerint azt mondanám, h lóphasz köze van hozzá: cicizik-e, van-e tej bőven, kinek szülted azt a gyereket.

2019. szept. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%
Én sem szeretem őszintén szólva, mert nem értem a kérdést ilyen formában, de nem szoktam rá kiborulni. Kizárólag arra válaszolok első körben, hogy én hogy vagyok, ha valakit a baba érdekel rákérdez újra. Ennyi
2019. szept. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 khniki ***** válasza:
100%
Nekem jól esett, ha megkérdezték.
2019. szept. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
63%
Kicsit hisztis vagy...
2019. szept. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom hogy zavar, inkább csak furcsállom. :D Tőlem egyszer a buszmegállóban kerdezte meg egy néni, miközben ettem a szendvicsem, hogy "Miujsag, megéheztetek?" Valamiért nekem egyből az alienes filmek jutottak eszembe.😂
2019. szept. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!