Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vetélés minden esetben...

A vetélés minden esetben vérzéssel és görcsökkel jár? Vagy csak elmehet minden jel nélkül a baba?

Figyelt kérdés
Kezdenek megszűnni a terhesség tünetei, pl émelygés, mellfeszülés, és idegesít egy picit. Lehet, hogy nincs semmi gond, vagyis remélem, de nyugtalanít a dolog. (7heteske)
2010. júl. 15. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! ne is gondolj ilyenekre! attól, hogy múlnak a tünetek semmit nem jelent, annyian összetennék a 2 kezüket ha nem kéne ezekkel együtt élni heteken keresztül :) nekem egyáltalán nem volt émelygésem se mellfeszülésem, szerinted honnan tudhattam, hogy minden rendben a picivel? sehonnan és én ráadásul veszélyeztetett vagyok... lényeg, hogy ha valami baj lenne, akkor az esetek többségében vérzéssel indul, aztán erős görcsökkel folytatódik. De nem fog elmenni az a pici, gondolom a doki mindent rendben talált nálatok eddig :)

Boldog Babavárást!

2010. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem vagyok érintett a témában, bár nem sok híja volt, de ismerek olyat, akit érintett. "Elmenni" észrevétlenül nem tud a baba, de az sajnos előfordul, hogy megáll a szíve és ezt csak később veszik észre. ha nincs semmi konkrét gondod, felesleges ezen gondolkodnod, bármilyen nehéz is, próbálj másra gondolni, mert még bevonzod a rosszat. Én is valahogy így jártam, és majdnem el is vesztettük a babát, de szerencsére még itt van és a meleg ellenére is jó aktív. inkább próbálj arra gondolni, milyen jó lesz majd télen, mikor már rugdos ezerrel odabentről Ezt az első időszakot szó szerint túlélni kell valahogy a kismamának is és néha tényleg nagyon nehéz. mi rég várt lombikbabát várunk, 21 hetes most. ha nagyon nyugtalan vagy, esetleg tényleg konkrét "tünet" (fájdalom, vérzés, stb.) jelentkezik vagy a nyugtalanságtól nagyon felmegy a vérnyomásod, menj be a kórházba és nyugtattasd meg magad néhány jó szóval, de a babák többsége teljesen életképes és vígan növekszik odabent. kívánom a legjobbakat neked és boldog, gondtalan babavárást!
2010. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, nagyjából, csak a héten volt barnázásom. De már az is nagyon enyhe, bár nem is volt igazán vészes. Remélem tényleg minden rendben van. :)
2010. júl. 15. 17:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja és mégvalami, előző vagyok. Nekem csak pár hete vannak néminemű terhestüneteim, addig az égvilágon semmi. mégis rendben átvészeltük, a kezdeti ijedtség után.

Nem szabad ilyeneken gondolkodni. :-)

2010. júl. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, próbálom elterelni erről a gondolataimat. :) Csak picit nehéz, mert itthon vagyok táppénzen, unatkozok, és olvasgatok itt az oldalon, aztán már mindenhol jár az agyam, ahol nem kéne. :)

Sokszor az jut eszembe, hogy 5 évig vártunk erre a csöppségre, nem szúrhat ki velem úgy a sors, hogy ennyi várakozás után esetleg elveszítsem. Okkal jött most össze! ;) Na jönnek a pozitív gondolatok... :)

2010. júl. 15. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!