Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pénteken leszek 24 hetes...

Pénteken leszek 24 hetes terhes, aki még itt tart hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Miket vásároltatok már?Hogy bírjátok?Nagy a hasatok?😊
2019. szept. 30. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, én tegnap töltöttem a 24. hetet, ikrekkel :) Kezdem úgy érezni, hogy tele vagyok gyerekekkel, már nehezen férnek el bennem, amúgy ahhoz képest nem nagy a pocakom. Egy pár napja sokat rugdossa az egyik baba a gyomrom, a másik a hólyagom :) Szinte minden meg van már, kb csak ágyneműket, törölközőket, kiskádat kell vennünk. Orvosom szerint a 28. héttől akármikor befektethetnek a kórházba, így nem is érünk annyira rá. Te hogy vagy?
2019. szept. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gratulálok!Én hol így hol úgy.Egyszer úgy érzem mintha nem is lennék terhes,máskor meg alig bírok menni.Én nem akartam korán vásárolni,viszont összegyűjteni sem akartam,mert akkor egyszerre kell kiadni a pénzt és az nem kevés.Van egy csomó kis ruhánk.A 30.héten kimosom,kivasalom őket.A hetem megjön a babakocsi és az sutósülés.Azon kívül aptóságok kellenek majd.Prlenka popdi törlő ilyesmi. :))
2019. szept. 30. 09:38
 3/3 anonim ***** válasza:
24 hetes vagyok szintén ikres. Nekem se túl nagy a pocak, férnek bennem 😁 650 és 780grammosak. Nekem eddig elég jó volt a terhességem, most jött egy kis víz egy kis zsibbadás. Nekem a 32.hetrn kell befekudni.
2019. okt. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!