Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy valószínűséggel terhes...

Nagy valószínűséggel terhes vagyok?

Figyelt kérdés
3 éve csak megszakitassal szexelunk a barátommal, eddig soha nem történt "baleset" de voltak kb egy éve problémák a menstruációmmal hogy 2 hétig késett meg volt hüvelyi fertőzésem is de aztan fél éve már minden hónapban pontosan ugyanarra a napra jött meg ahogyan kellett, most viszont megint egy hete késik és a menstruáció előtünetei sincsenek, nem fájnak a melleim csak megduzzadtak(pedig nagyon szoktak előtte fajni) tesztet még nem volt alkalmam venni, de szerintetek ha veszek mire számítsak?
2019. okt. 2. 05:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
48%

Lutri, ha nem sikerül.


Mi évekig így védekeztünk. A baba sem lett volna baj természetesen. Én nem azt mondom hogy ez jó módszer, persze hogy nem az, de attól még mérföldekkel jobb, mint a semmi.


Ha egy férfi időben kiveszi és előtte pisilni is volt, akkor a terhességnek elhanyagolható az esélye. A probléma inkább az önkontroll, ez általában nincs meg.

2019. okt. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
77%
5# így is elég sok felelőtlen tini és felnőtt szexel így... Kár firtatni. Nagyon sokan nem képesek rá a nagy hévben, hogy kivegyék időben.. Nem kell, hogy azzal hitegessék magukat, hogy a semminél több... Másrészt nem is értem mi a jó benne, szerintem tök illúzióromboló. Mintha a vége előtt kikapcsolnád a filmet.
2019. okt. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
20%
Az, hogy ki szerint mi milyen élvezetes az egy másik dolog. Nekem évekig tökéletes volt így. Az igazság pedig nem hitegetes. A legnagyobb hiba hazudni a fiataloknak. Aztán mindenre legyintenek.
2019. okt. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
32%
Már tényleg marha unalmas ez a megszakítás nem védekezés duma. Igenis a semminél több.
2019. okt. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
78%

A semminél lehet több, de nem védekezés. A védekezés során megakadályozzuk, hogy a hímivarsejt találkozzon a petesejttel. Ez lehet fizikailag(óvszer), vagy kémiailag a petesejt eresenek gatlasaval(hormonos fogamzásgátlók nőknek).

És persze ott a másik módszer, amikor megakadályozzuk, hogy a megtermékenyült sejt be tudjon ágyazódni(spirál, rezgyuru).

Ezek védekezési módszerek vagy az elköttetés. Az, hogy nem engedjük telibe be a cuccot, csak az előváladékot, nem védekezés semmilyen szinten.

Fejezzük már be ezt a hülyeséget, hogy védekezésnek tituláljuk. Aztán olvassa a sok kamasz és el is hiszik. Utána meg mehetnek abortuszra és szidjuk őket, hogy miért nem védekeztek.


A kérdésre visszatérve, lehetsz nyilván. Teszt /nőgyógyász fog segíteni kideriteni

2019. okt. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
62%

Sokaknak látom fing fogalmuk nincs a dolgokról. Attól még, hogy a megszakítás a semmitől több (de nem sokkal ám...), attolattól még NEM VÉDEKEZÉS!! Ez tény, aki ezt nem tudja felfogni, az nem értem minek okoskodik. Így is egy rakás felelőtlenül szexelő tini van, aki ráadásul olvassa is a GYK-t, erre mit lát? Jajj hát a megszakítás igen is védekezés, amellett nagyon kicsi az esélye a terhességnek és így lesznek hipp-hopp tini mamik. Aki nem akar gyereket az képes normálisan védekezni! Ne bíztassuk mar őket szándékosan a felelőtlen szexre..!

Csak az ismerősi körben van 4 lány, akik pontosan így lettek terhesek. Az egyik 4 hónap után lett így terhes, a másik 3 pedig néhány év után. Úgy hogy hagyjuk a melledumálást, a megszakítás soha nem volt védekezés és soha nem is lesz az! Nyugodtan teherbe lehet esni mellette, mint ahogy teherbe is estek már nem egyen. Aki nem akar gyereket, az védekezzen, ilyen egyszerű.

2019. okt. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
36%
Majd ha elolvasol néhány tanulmányt az előváladékkal kapcsolatban, és nem a szomszéd Jucira hivatkozol, hogy ő azt mondta, hogy ő így esett teherbe, akkor oszd az észt. A tudományt lefitymálni, mert az védekezési formának titulálja, ahhoz kell önbizalom. Igaz a pearl index szerint 4% a tökéletes használat mellett a hibaszázaléka, lekörözi a spermicideket pl, de nem baj, tényleg nem sokkal több a védekezés nélküli szexhez képest, ami 80 valamennyi százalék... gyerekekre meg az káros, hogy arra bíztatod őket, hogy még ezt se csinálják, mert úgyis tökmindegy "nem sokkal több" a védekezés nélküli szexnél.
2019. okt. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
60%

:D akkor elarulom, bár kérkedni nem szoktam, de én kivételesen hivatalosan is értek hozzá.

És nagyon utálom, mikor a tudatlanok osztják az észt.


[link]


A természetes módszerek nyilván nem léteznek és nem védekezési módszerek, mert a gyakorin pár laikus azt mondja.


Talán nem ártana tanulni.

2019. okt. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
8as, normális ember védekezik ha nem akar teherbe esni. VÉDEKEZIK nem megszakít. Ki buzdít a nem kihúzásra? Én a védekezésre buzdítok.
2019. okt. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
17es érdekes, mi egyszer csináltuk védekezéssel, időben kihúzta (rá 15 percre ment el) és 4 éves a fiam....Akkor szerinted hogy lett? Elárulom nem vagyok szűzmária, és abban a hónapban akkor az egyszer voltunk együtt. Nos?
2019. okt. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!