Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy valószínűséggel terhes...

Nagy valószínűséggel terhes vagyok?

Figyelt kérdés
3 éve csak megszakitassal szexelunk a barátommal, eddig soha nem történt "baleset" de voltak kb egy éve problémák a menstruációmmal hogy 2 hétig késett meg volt hüvelyi fertőzésem is de aztan fél éve már minden hónapban pontosan ugyanarra a napra jött meg ahogyan kellett, most viszont megint egy hete késik és a menstruáció előtünetei sincsenek, nem fájnak a melleim csak megduzzadtak(pedig nagyon szoktak előtte fajni) tesztet még nem volt alkalmam venni, de szerintetek ha veszek mire számítsak?
2019. okt. 2. 05:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
82%

Jajj ugyan már 17-es mesélj még, sőt magyarázd már be azt is, hogy a megszakítás jobb még annál is, ha gumit húz az ember...🤦🏽‍♀️😅

Én pontosan így estem teherbe. Kivette időben a férjem, egy csepp nem ment belém és lám-lám mégis. Legjobb barátnőm dettó. Ne buzdítsd már az embereket, főleg az itt boklászó tiniket arra, hogy ne védekezzenek!! Jó ég, miféle ember csinál ilyet? Inkább azt híresztelnéd, hogy milyen védekezési formák vannak, gyógyszer, hüvelygyűrű, óvszer stb és ne arról akarj mindenkit meggyőzni, hogy a megszakítás milyen huu de jó és megbízható "védekezés". Aki megszakítással szexel az nem védekezik, ennyi, ilyen egyszerű.

2019. okt. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
13# látom képtelen vagy felfogni...remélem a te gyereked lesz az első aki így esik teherbe...
2019. okt. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!