Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Harmadik trimeszter elejétől kínoz valami nyavalya "lent". Borzasztóan el vagyok keseredve, már se éjjelem se nappalom emiatt. Ég, viszket, és mellé még meg is van duzzadva, mintha állandó izgalmi állapotban lenne. 😔

Vigyázok magamra, rendszeresen tisztálkodom, házas életét fogantatás óta nem élünk.

Kenetvétel, tenyésztés, vizelet negatív.

Orvosi utasításra használtam gyógyszertarban készült hüvelykùpot, mellé Canestent, Kívülre piros területre Neogranormont, Baphanten Sensidermet. Utoljára tejsavas irrigàlàst ajánlott az orvosom, annak is lassan a végére érek, de semmi változás 😔.

Azt hittem sikerül kikùràlni magam szülésig, de sajnos ez már esélytelen, mert 39+4 vagyok. Eddig rettegtem a császártòl, (faros a babàm) de most már azt hiszem jobban járunk, isten mentsen hogy a kislányomat is megfertőzzem valamivel kifelé jövet.

Ha valaki volt hasonló helyzetben kérem adjon tanácsot!!



2019. okt. 4. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi folyadekot fogyasztasz? Nekem a sok ivas+d-mannose segitett.
2019. okt. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Nagyon ajánlom Dr. Ujházy András nőgyógyászt, ha van rá lehetőséged, mindenképp keresd fel. [link]


Ő nem tenyészt, hanem ott helyben megnézi mikroszkóp alatt a keneted, amit a saját szemeddel is láthatsz egy monitoron, így egyértelműen kiderül, hogy van-e kórokozó a hüvelyedben, illetve hogy van-e elég laktobacillus. Így célzott kezelést kaphatsz.

2019. okt. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem ilyenekre a Micovag kúp segített, napi 2x (ha nagyon viszketett, 3x)... Egy próbát megér, terhesség alatt is alkalmazható
2019. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!