Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetnek annyira félek?

Mit tehetnek annyira félek?

Figyelt kérdés
Egy hete kellett volna, hogy megjojjon a menstruációm, helyette barnás folyásszerű volt kB egy hetig.Egy két napja csináltam terhességi tesztet ami negatív lett. Tavaly ilyenkor terhes voltam de elveteltem.Azt is mondták hogy petefészek cisztam van egyik oldalon.Soha nem volt ilyen még nekem hogy, nem jött meg rendesen, olvastam olyat h lehet méhen kívüli terhességnel is ilyen. Felhívtam az összes közeli rendelointezetet meg kórházat de nem tudnak fogadni csak szeptember közepén :(
2019. aug. 12. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A méhen kívüli terhességet is mutatja a teszt, mert a hcg-t ugyan úgy termeli a szervezet
2019. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Méhen kívüli is látszana a teszteken.


Előfordul, hogy nem olyan a vérzés, mint szokott, de ez nem sürgősségi állapot.


Ne ijedj meg!

2019. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy méhen kívüli terhesség, akkor is lenne HCG. De ha ennyire félsz, menj el magánban! Jobb ötletem nincs.
2019. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocs az offért, de mi az, hogy nem tudnak fogadni? Én bemegyek a területi kórházba ahivá tartozom körzetileg, a szakrendelöbe húzok egy sorszámot, kivárom a sorom és megvizsgálnak, ennyi.

Amúgy a ciszta miatt lehet, elég csúnya dolgokat tud művelni a ciklussal, rendesen fel tudja borítani. Nem vagy terhes, sem méhen kívül, sem belül, azt a teszt kimutatná.

2019. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam lehet túl korán csináltam a tesztet. Eddig még nem csinált semmit ez a ciszta meg fájdalmat sem okozott.

Felhívtam a kórházat meg a rendelointezetet és mindenhova időpont kell viszont időpont nincs legelő b csak szeptember közepére az ember még addig megpusztulhat bármi van...

2019. aug. 12. 21:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha bemész, sokat kell várni ugyan, de be fognak hívni. Ilyen nincs, hogy nem.
2019. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sürgősségi esettel időpont nélkül is fogadniuk kell. Szépen bemész és elmondod mi a probléma. Nem fognak elzavarni
2019. aug. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!