Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért mondják azt, hogy a...

Miért mondják azt, hogy a terhesség áldott állapot, amikor nem az?

Figyelt kérdés

Reggeli rosszullétek (ez lehet akár egész nap is), nagy has, izzadás, bedagadt lábak, megcsunyult test, hangulatingadozások... ezekre miért mondják, hogy áldott állapot, meg igazi csoda, amikor nem jó?


Voltam már terhes, engem nem nagyon viselt meg, de akkor is utáltam terhesnek lenni. Amikor mondtam, hogy terhes vagyok, akkor sokan kijavítottak állandóan, hogy nem terhes vagyok, hanem állapotos vagy várandós. Hát könyörgöm: azért hívják terhességnek mert terhesség!



2019. okt. 5. 07:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Viszont szerintem nem kéne abba a hibába sem esni mint itt és néhányan, hogy azt gondolják mások kis émelygés miatt vannak annyira belefáradva a dologba már a 8. hónapban. Van akinek igenis egy küzdelem a terhesség és nem csak hiszti, ha azt mondják ez bizony terhes. ettől senki sem örül kevésbé a gyerekének és senki sem gondolja hogy ne lenne áldás, hogy érkezik hozzájuk egy baba. De nem kis émelygés miatt panaszkodnak néhányan
2019. okt. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ezzel egyetértek, csak a kérdező kijelentésével nem, hogy ő eldöntötte, hogy hiába mondják, hogy az, amikor nem az! NEKI nem az. Biztosan megvan rá az oka! ÉN nem feltételezem, hogy hazudik. De a kijelentése kissé azt sugallja, mintha azt mondaná, hogy aki azt mondja, hogy áldás, nem mond igazat.
2019. okt. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Mi van ha hiába polgár a szülő a gyerek mégis proli lesz?

Vagy hiába a jó nevelés a gyerek mégis lázadni fog Dr. Miniszterelnök úr Orbán Viktor ellen?

Van ám, h ez megtörténik, akkor mi értelme így?

2019. okt. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!