Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti elfogadnátok az eredményt...

Ti elfogadnátok az eredményt vagy elmennétek máshová is?

Figyelt kérdés
Ha rossz eredménye lenne az első UH-nak (nincs szívhang) elfogadnátok és elhinnétek vagy elmennétek máshová csináltatni egy UH-ot? Szerintük nem tévednek, jó gépük van, én meg hát nem tudom.
2019. okt. 9. 14:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%
Én min. 3 független véleményt kérnék ki, mielőtt komolyan venném.
2019. okt. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
Én is elmennék még egy helyre. Ha ott sincs, akkor beletörődöm
2019. okt. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Tényleg? Én tőlük kérdeztem rá, hogy biztos nem áll fenn a tévedés esélye? Hisz emberek vagyunk. Azt mondták hogy ez nem lehetséges, már lennie kellene szívhangnak. Félek menni, mert ugyanazt a tragédiát kellene valószínűleg 2x álélnem.
2019. okt. 9. 14:56
 4/28 anonim ***** válasza:
96%
Elmennék.
2019. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Sima UH ugyanúgy vagy másodiknak 3D vagy 4D?
2019. okt. 9. 15:01
 6/28 A kérdező kommentje:
Megtudnák, hogy elmentem máshová? Nem bánom, csak érdekel.
2019. okt. 9. 15:03
 7/28 anonim ***** válasza:
97%

Emberek vagyunk, tévedünk persze. De a gépek azért kevesebbet.

Menj el máshová, ha jónak látod. Én magam helyében nem reménykednék. A szívhang azért nem olyan, hogy nem lehetett látni, hogy kislány vagy kisfiú e.

2019. okt. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
96%
Elmennék máshová is. Lehet, hogy többször átélném a rossz érzést, de legalább biztos lennék benne, hogy nem veszik el a babám úgy, hogy közben él. Mert ha nem él, és nem távozik, akkor missed ab műtétre kerül sor. Addig mennék, míg tényleg nem marad remény. Ez nálam 3 független (egymásról nem tudó) szakorvosi véleménynél van.
2019. okt. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
96%
Elmennék még egy helyre minimum, oda ahol baromi jó az utrahang. (Czeizel intézet, Istenhegyi, stb.) Ha ott is egyértelmű, akkor elhinném. Közben eltelik majd még pár nap, és biztosabb lesz az eredmény. Nagyon sajnálom és kívánom, hogy pozitívan csalódjatok!
2019. okt. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
70%
Simán előfordul, hogy benézik, ez a mai világban szégyen, de ez van.
2019. okt. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!