Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első tünetek mikor és mik...

Első tünetek mikor és mik voltak nálad?

Figyelt kérdés
Még csak most teszteltem pozitívat, nagyon várom hogy tényleg kismamának éreztem magam :)
2019. okt. 17. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Elmaradt a menzeszem, majd a 9. hétig iszonyatos méhbe szurkálásaim voltak.

Gratulálok, boldog babavárást! :)

2019. okt. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem volt semmi egyikkel sem. 😊
2019. okt. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Én most leszek 8 hetes. Már elég nehezen viselem a napokat, a reggeli rosszullét szerintem kamu, egesz nap rosszul vagyok :D mihelyt kiürül a gyomrom, azonnal hanyinger, gyomorfajas, gyomoreges. 3ddig egyszer hánytam tegnapelőtt. A tuneteim olyan 6 hetesen kezdődtek, először csak tenyleg reggel ereztem. Gratulálok, de a tünetektől nalam sokkal rosszabb az, hogy folyamatosan aggódok hogy minden rendben legyen a 12. Hetes uh -ig. :)
2019. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
3as vagyok, azt kihagytam, hogy hasszurkalas nalam is volt, van is főleg ha hirtelen mozdulatot teszek. Ezenkívül néha tompa fájdalom, de az ilyen par mp ig tart csupán.
2019. okt. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket.

Azt viszont nem értem hogy ki és miért pontoz le válaszokat??? Szerintem ez valakinek az egyetlen szórakozása.

2019. okt. 17. 17:06
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Nekem egyetlen tünetem volt, hulla fáradt voltam már 5. hétben, a teszt hetén!! Éppen "nyaraltunk", 3 óráig tartott pihenésekkel felsétálni a Szalajka-vízeséshez Szilvásváradról (kb. 3 km :D).

Utána következő héttől a fejem fájt két hétig, arra kávét javasolt az orvos, el is múlt.

Azóta most 20. héttől kezdett nőni a baba, nyillalgat, húzódgat a hasam, a derekam is fáj. Eddig tartott a leányálom :D

- Egyszer sem hánytam, egyetlen egyszer émelyegtem.

2019. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szívből gratulálok! Én folyamatosan görcsöltem, mégsem jött meg. Aztán az első változást a melleimen vettem észre.Akkor csináltam meg az első tesztet, de az már a 6.héten volt! Utána következett a folyamatos fáradság.Majd 2 hétig émelyegtem, de nem hánytam. Ez kb a 9.héten el is múlt. Én szerencsés vagyok,mert szinte észre se veszem hogy terhes vagyok! Na,jó így a 17.hétre már érzékelem! Nő a pocim és mocorog is! 😊
2019. okt. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is gratulálok nektek! Boldog babavárást mindenkinek!
2019. okt. 18. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!