Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti nektek hogy volt a terhessé...

Ti nektek hogy volt a terhességetek a fiatokkal vagy lanyatokkal?

Figyelt kérdés

Kisfiammal a terhességem elején nagyon sokat hánytam ,minden szagra érzékeny voltam,fáradékony voltam nagyon egész nap feküdtem aludtam.. most 10 hetes várandós vagyok és ezzel is érzékeny vagyok a szagokra de mondjuk csak a hús illatára mikor fő vagy sül...Na meg a cigi szag..De az csak irritál..

De még egyszer sem hánytam.. fáradékony annyira nem vagyok vele és jó jól esne néha csak feküdni aludni de kisfilmeket nem nagyon lehet..😄 én ezek miatt úgy érzem ez kislány lesz😍 remèlem így lesz mert apával nagyon örülnénk neki egy kisfiú mellé egy kislány.. (bár az sem baj ha fiú csak egészséges legyen)

Ti nektek ilyen téren mi volt a tapasztalatotok terhesség alatt akinek van fia és lánya is 🙂 2 hét múlva megyünk 12 hetes ultrahangra szerintetek ott látszani fog a neme?

Vagy ha 4d vagy 5d ultrahangra el mennénk ott tuti látszana? Nagyon kiváncsi vagyok 😍



2019. okt. 20. 18:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemnél csak brutálisan fáradékony voltam az elején és a végén, illetve néha émelyegtem. Egy különbség volt, az elsönél rosszul voltam a csirke szagától is már, egyáltalán nem tudtam megenni. Másodiknál ez egyáltalán nem volt, ettem csirkét végig. Elsö kislány lett, második kisfiú.
2019. okt. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!