Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már az első CTG/NST alkalmával...

Már az első CTG/NST alkalmával is vittétek a kórházi pakkotokat magatokkal?

Figyelt kérdés
2008. nov. 17. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én nem,igaz holnap megyek nst-re és dokihoz is,de ez még meg sem fordult a fejemben,hogy vigyem!Most hogy így mondod,nem is rossz ötlet!Igaz én a jövőhét vasárnapjára vagyok kiírva,de lehet elöbb szülők!
2008. nov. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem. Eddig kétszer voltam, most szerdán megyek újra, de most sem fogom vinni magammal, eszembe sem jutott.
2008. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!szerintem nem kell vinni.én 2 szer voltam mikor mentem volna a harmadikra hétfői nap...erre pénteken elfolyt a magzatvizem és megszültem a picikét.
2008. nov. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 4szer voltam, de nem vittem egyszer sem. Tegnapra voltunk kiírva, mától viszont minden nap visszük a cuccot is.
2008. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én szerdán megyek a 3-dik NST-re, de eddig még én sem vittem magamal egyszer sem... Lehet, hogy kellene...?
2008. nov. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én NST-re még sosem vittem magammal, viszont Pose alkalmával mindig. Az oxytocin beindíthatja a szülést, elfolyhat a magzatvíz, ahogy egyik barátnőmnél is így történt, így apának nem kell elsietni, végig ott lehet mellettem. Nekem ez így megnyugtató...amúgy meg már ki sem szedjük a cuccot a kocsi csomagtartójából:) 38 hetes vagyok.

2008. nov. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2008. nov. 17. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!