Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alatti orgazmus,...

Terhesseg alatti orgazmus, almomban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan problemam van, hogy az orvos ova intett picit a szextol, mivel a mehszajam kicsit megrovidult. Harmadik trimesztert toltjuk. Az elso trimeszterben normalis volt a szexualis eletunk, a masodikba is, de aztan a masodik trimeszterben jottek a mindennapi, eros haskemenyedesek, amire ugye magneziumot szedek. Szoval onnantol kezdve kicsit leadtuk ezt a dolgot. Viszont igy almomban jonnek elo az orgazmusok, vagyis nem csak almodom. Akkoris feszul, bekemenyedik a hasam. Most azon gondolkozom, hogy biztos a megvonas miatt es eleg gyakran... Ha szexelunk es van orgazmusom, akkor 1-2 hetig nincs ilyen almom es nincs osszehuzodasom sem. Igenyli a szervezetem es nem szabadulok tole. Szerintetek inkabb szexeljunk ovatosan ritkabban vagy a "zold utig" hagyjam ezt az alvas kozbeni orgazmusokra? 😁

Harmadik trimeszterben levo anyuka



2019. okt. 28. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek,mi végig szexeltünk a terhességet,persze óvatosan. Az én hasam is keményedett és soha nem lett ebből bajunk. A lányom napra pontosan született,a fiamat 4 nappal túlhordtam.
2019. okt. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Csak a behatolás, és a spermium árthat ilyenkor (a behatolás sértheti a méhszájat, a spermium pedig kinyithatja) a sima orgazmus nem. Nem tehetsz róla, ha álmodban volt, nem is csoda, biztosan hiányozhat a szex.
2019. okt. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!