Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen állásinterjú?

Terhesen állásinterjú?

Figyelt kérdés

Egy hónapja nincs állásom, előtte két évig dolgoztam kisebb megszakításokkal. Azonban úgy néz ki, hogy terhes vagyok és hát kéne a pénz, mert ha csak gyest kapok az elég gáz.

Volt egy barátnőm, aki azt mondta beajánl a munkahelyére, ugyanis ő elég magas pozícióban dolgozik és mondta hogy simán elintézi, hogy felvegyenek úgyis ember kell stb. Mondta is, hogy melyik nap menjek interjúra, de én hülye mondtam, hogy sajnos ez nem jó, mert aznap nőgyógyászhoz megyek, mire szó szót követett és elmondtam, hogy pozitívat teszteltem, úgyhogy mindenképp orvoshoz kell mennem.

Mire közölte, hogy hát akkor sajnálja, de így tárgytalan az interjú, így nem fog beajánlani, nert hogy őt ne járássam le azzal, hogy idehoz egy embert, aki aztán pár hónap után elmegy szülni. Kértem szépen, hogy ne csinálja tényleg számítottam arra, hogy felvesznek és kell a pénz, de csak annyit mondott, hogy erre a teherbeesés előtt kellett volna gondolnom.😡 Annyira dühös vagyok, nyilván mi sem így terveztük, de így alakult, nem igaz hogy nem érti meg.. Mindegy is, szerintetek van esélyem terhesen melót találni??


2019. okt. 31. 16:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%

Látod, a barátnőd ezért van magas beosztásban, és ezért nem csak kisebb megszakításokkal dolgozik: mert ő megbízható és szavahihető munkaerő.


Szülés előtt igényeld majd a munkanélkülit, akkor kaphatsz csedet.

2019. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
93%
Azért jó fej vagy te is!@arban hagynád a barátnődet ha véletlenül nem buksz le!És még te vagy dühös?!
2019. okt. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen.

Én eleve nem kérnék olyat senkitől, ami után a másik miattam kerülne kellemetlen helyzetbe.

2019. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igaza van. Ez borzasztó rossz fényt vetne rá és rad is. Sajnos terhesen nagyon kevés esélyed van munkát találni, ez nagyon igaz.
2019. okt. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!