Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alváshoz valami segítö ötlet...

Alváshoz valami segítö ötlet 37 hetes kismamának?

Figyelt kérdés

2-3 hetente ossze-vissza alszok.

Van, hogy elalszok a normalis, szokott idoben (22-22.30), de az ejszaka kozepen fennvagyok 3-4 orat.

Van, hogy hiaba fekszek le idoben, nem tudok aludni hajnali 1-2 oraig sem.

Van mikor felebredek 2-3-orakor, es annyi volt az alvas.

Napkozben be-beszunnyadok 10-20 perc tobbszor is. Majd 3-4 nap utan mikor mar teljesen kimerultem atalszom az ejszakat. Utana kezdodik elorol.


Csalan kiutesem van, ami elojon a fejboromon+hajhullas ha nem alszok eleget. A terhesseg miatt a gyogyszert nem szedhetem.


Van valakinek valami termeszetes, alvast segito praktikaja?


2019. nov. 6. 03:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Én sem tudok aludni már hetek óta.. fáj a pocim is amikor átfordulok a másik oldalra, fáj a derekam is a súlytól.. nekem is jó lenne valami praktika. Ilyenkor mindig fent vagyok, 6kor kezdődik a Jóbarátok, azon általában hamar elalszom..

36 hkm

2019. nov. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez volt nekem is terhesség alatt. Citromfű teát adtam a biopatikaban azt ittam.
2019. nov. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szülés! Utána aludnal, de már nem tudsz.

6eves lesz a nagy fiam, sokat ejszakaztunk vele. 3eves volt mire aludt éjjel. Ma addigra én már úgy megszoktam h órákat ébren voltam éjjel. 2honapos a kicsi, rettentően szenvedtem a nyáron a melegben. Alig aludtam, két óránként pisijarat... Aztan nem tudtam vissza aludni. Megszultem, most csak akkor kelek mikor eszik és pillanatok alatt zuhanó vissza alvó módba. Na jó, most ég, órája a telom nyomkodom ő meg alszik. :)

2019. nov. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szintén 37.hét. Sajnos ezzel nem tudunk mit csinálni. Annyi, higy ha napközben álmos vagy, és van időd, akkor dőlj le. Szülés után bezzeg aludnánk de akkor meg a baba miatt úgy sem tudunk :)
2019. nov. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aterzem, labgorcs és az óránkénti pisilesi inger sem segít abban, hogy "jól kialudjam" magam mire jön a gyerek, ahogy a sok okos tanácsolja. Szerintem ilyen terhesen már csak a túlélésre megyünk, meg kell becsülni minden átaludt órát, nagyon nem lehet mit tenni
2019. nov. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En csak 32 hetes vagyok, de mar egy honapja ez a szitu, akkor mostmar ez igy lesz amig megszulok?? Basszus...
2019. nov. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!