Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek jó ötlet így...

Szerintetek jó ötlet így elmondani, hogy a férjem apuka lesz?

Figyelt kérdés
Ma pozitívat teszteltem első baba! A férjem 250 km-re dolgozik csak hétvégente jár haza! Jött egy kósza ötlet hirtelen! Vettem egy szép szivecskés pasis ajándék dobozt, beletettem a pozitív tesztet és vettem egy kisebb babás dobozt amibe egy pár baba cipőt helyeztem el, ezt beletettem a nagyobb dobozba! Feladtam postán az ő nevére a munkahelye címére tudtam! Szerintetek jó ötlet volt?

2019. júl. 8. 21:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%
Igen ez jó. Remelhetőleg a teszt nem szárad ki és nem egy negatív tesztet kap 😅 de ezt leszámítva ötletes.
2019. júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%
Igen! (felkiáltójellel írtam, mert az úgy hatásosabb :D)
2019. júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
39%
A lehető legroszabb ötlet. Számomra ez egy hihetetlenül intim pillanat, amit nem fog tudni megélni, mert ott körül lesz véve a kollégákkal. Jézusom ezt nagyon elszúrtad. Az én fejemben még az is megfordulna h elhagylak.
2019. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem fogod látni az első reakcióját....nekem az fontos volt, a legszebb pillanat. Ráadásul nem tudom mit dolgozik, de pl. férjem a munkahelyén mindig csak rohanásban csinál privát dolgot, mert hajtás van, ezáltal ki sem tudna élvezni egy ilyen pillanatot. Tehát én megvártam volna míg hazaér. De most már mindegy, még nem is vagyunk egyformák szóval te ismered.
2019. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem munka közben, munkahelyre való pillanat/emlék. Mit dolgozik?
2019. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Férfiként én sem tartom jó ötletnek. De neki lehet tetszeni fog. Én nem érezném jól magam ha így tudnám meg.
2019. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Saját irodában dolgozik vezető beosztásban .
2019. júl. 8. 22:06
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

Attól még mert egyedül bezárva nézi meg, nem látod az első reakcióját és ő még nem tud megölelni, együtt örülni veled. Sokminden lehet,te ismered...

- örül, felhív,kitörő örömmel mondja a kollégáknak

- nem meri mondani ezért magában örülhet

- nem tud koncentrálni, aznapra fuccs a munkának 🤣

Engem zavarna hogy nem vagyok jelen.

2019. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
5. vagyok, enyém is iroda+vezető beosztás, de egész nap cseng a telefonja, ki-be járkálnak az emberei a kérdéseikkel, mail-ek százai, meetingek, stb. Kb. fel sem fogná 2 hivatalos e-mail között hogy most mi is van, nem lenne lehetősége kiörömködni magát. De te ismered hogy jó ötlet lesz-e, nem mi.
2019. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%

Nekem sem tetszene, egyrészt a munkahelyen dolgozni szoktam és nem privát dolgokat intézni, az ilyen pillanatot szeretem otthon megélni. Másrészt ha annyira fontos vezető, akkor simán lehet, hogy az asszisztense nyitja ki a csomagokat. Szerintem felesleges az összes ilyen puccos megoldás, vártál volna pár napot és szemtől szemben elmondhattad volna neki, vagy ha azt nem bírod kivárni, akkor telefonban, szerintem még így is személyesebb lett volna.

De őszintén megmondom, nekem van egy olyan érzésem, hogy ez kamu kérdés...annyira furcsa, direkt provokatív és értelmet sem látom, minek kérdezné meg valaki azt, amit már eldöntötte és megtett, hogy aztán száz idegen leírja neki, hogy rosszul döntött.

2019. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!