Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyek azok a kérdések amiket...

Melyek azok a kérdések amiket terhességetek során kaptatok és szerintetek pofátlanság volt?

Figyelt kérdés

Én ma kaptam meg az elsőt, mégpedig a gondolom másoknak sem ismeretlen kérdést, hogy tervezett baba volt-e. Szerintem ehhez senkinek semmi köze.


11+6 hkm


2019. nov. 17. 13:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
26%
Én nem tudom ezekben mi a sértő. Meg mi az intim. Teljesen tipikus, szokásos kérdések.
2019. nov. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

#11


Jóhogy nem azt kérdezik már meg a tervezett volt-e a gyerek kérdés után, hogy na és mennyit kellett gyúrni rá, hogy összejöjjön?

Érdekes én sosem voltam kíváncsi arra, hogy XY-nak becsúszott-e vagy tervezték, de még arra se hogy hajlamosabb volt-e hüvelygombára a terhesség alatt. Netalántán volt gátmetszése is, hmmm?

2019. nov. 17. 17:10
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Hu, látom azért kerekedsz, pedig nagyon az elején vagy, sokat fogsz hizni, nem félsz?

Azta, tuti hogy átgondoltad ezt?

A CSOK miatt, mi?

Haha, adómentességre hajtasz mi?

És, mi lesz ha megint kisfiú?

Upsz, becsúszott? Vagy Fideszes vagy?

És milyen neműt akartok?

2019. nov. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
“... és természetes úton fogant vagy lombik?” 🙄
2019. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora a hasad?Nem lesz ennek jó vége...

Úristen 3 gyereket akartok, a CSOK miatt ugye?

Ne keseredj el majd a második lány lesz (első gyerkőc fiú)

Császáros voltál?Az nem is igazi szülés...

Hogy hogy nincs tejed, mivel eteted akkor a gyereket?


Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

2019. nov. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
71%

Tervezett volt??

Ettől kivoltam... az volt, de ha nem lett volna, akkor is ugyanugy szeretjük es várjuk 🤨🤷🏻‍♀️

2019. nov. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Kerdesek nem voltak, anyosom viszont beszolt a tegnap: "valaszd inkabb a csaszart, mert mar benne vagy a korban, nem konnyu ilyenkor termeszetesen szulni"

31 eves vagyok :))

2019. nov. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
7%

11 vagyok. Miért ne lehetne megkérdezni?

Nagyon prűd vagy és sokan mások is itt.

Attól, hogy lepontoztok, még ezt gondolom és terhesen se sápítoztam semmilyen kerdéstől sem.

2019. nov. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
11es. Ez mindenkinek a magánügye és ha nem vagy családtag vagy legjobb barát akkor hatalmas illetlenség, bunkóság ilyet kérdezni vagy mondani és senkinek semmi köze hozzá. Ha valaki beszélni akar róla az úgyis mondani fogja.
2019. nov. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
87%

15os vagyok

igazabol a kerdezo szemelye se mindegy. A csaladtagjaim, barataim kerdezhetnek olyat, ami egy idegentol bicskanyitogato. Igenis serto, hogy megkerdi, anyagilag mi az elkepzeles, nem terhestol se kerdezunk ilyet. A tervezett volt-e-kerdes azert furcsa egy hazasparnak, mert hat csak van ennyi esze ket felnott embernek, hogy nem csinalja vedekezes nelkul, ha nem volt betervezve, illetve ez olyasmi, amit nem oszt meg mindenki a nagyerdemuvel. Ez nem "prudseg", hanem csak annyi, hogy nem vagyok tajparaszt ordenare taho. Senkinek semmi koze a nemi eletunkhoz. Van kulonbseg :) Ha meg egy fiatal, nem hazas no terhes, felcsinalt r1bancnak erzi magat egy ilyen kerdestol egy vadidegen szajabol.

2019. nov. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!