Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyek azok a kérdések amiket...

Melyek azok a kérdések amiket terhességetek során kaptatok és szerintetek pofátlanság volt?

Figyelt kérdés

Én ma kaptam meg az elsőt, mégpedig a gondolom másoknak sem ismeretlen kérdést, hogy tervezett baba volt-e. Szerintem ehhez senkinek semmi köze.


11+6 hkm


2019. nov. 17. 13:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan kérdést feltesz akar a 10- en lakó Marika néni, amihez semmi köze, vagy a közértes néni. Engem is irrital, ha random emberek kotyignak közbe. Akiket ismerek, akik ismernek nem tesznek fel ilyen kérdéseket. Nekem attól all fel wa szőr a házamon, mikor a szűlésről megy az ömlengés, hogy bánni fogom, mert belőlem csak úgy " kivették" a gyerekeimet. Hát, az a 13 óra horror elég volt a fiamma. Most lány lesz, erre mindnki, de jó, jól lett csinálva. Mondom, nem mint ha lenne beleszólásunk.
2019. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Kiírtak táppénzre, mert veszélyeztetett terhes vagyok, kórházban is feküdtem miatta, meg a munkám is olyan, amit nem végezhetek terhesen, de amíg nem voltam veszélyeztetett, addig titkoltam a munkahelyen, hogy minél tovább dolgozhassak. Hát én meg miért nem dolgozok, biztos jó lesz ez így, hogy nem dolgozok? A páromnak ki kellene mennie külföldre dolgozni, legalább a szülésig. Fel tudnék robbanni az ilyenektől.
2019. nov. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Így olvasva a válaszokat vannak ám cifrák amikre nem is gondoltam...😮

Egyébként ez a tervezett gyerek volt-e kérdés nekem úgy hat mintha a kérdező (ha nem tervezett volt) azon szeretne kárörvedeni magában, hogy haha bekapta a legyet pedig nem akarta...szóval valahogy ez pont nem egy pozitív töltetű kérdés...

2019. nov. 19. 07:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!