Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vékony testalkatú lányok, ti...

Vékony testalkatú lányok, ti mikor vettetek észre először, hogy nő a poci?

Figyelt kérdés
162 centi vagyok es 51 kiló, egy dekat nem hiztam es mar a 2. Trimeszter elejen vagyok.
2019. nov. 20. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem valahol a 20. hét környékén kezdett látszani, de akkor is csak olyan volt, mintha jól be ebédeltem volna.

A végére se lett nagy hasam.

2019. nov. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

170/57 (volt) a magasság/kezdősúly

16 hetesen már reggel se volt teljesen lapos a hasam de olyan kicsi volt, hogy egyáltalán nem volt egyértelmű.

Aztán még 24 hetesen se volt egyértelmű, inkább mint aki túlette magát.

26-27 hetesen már ha akartam volna se sikerült volna letagadni. 24 hetes kor után nagyon feltűnően nőtt.

2019. nov. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
158 cm 48 kg. Nagyon korán kezdett látszani, nagyon nagy pocakom volt és nagy terhem. Bár én az extrém esetek közé tartozok. Toxemia gyanús voltam végig, nagyon vizesedtem. Majdnem 40kg plusz feljött, ami 3hónap alatt le is ment, kB 90%a víz volt.
2019. nov. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
156cm 45kg.Hamar látszott.3 hónapos terhesen már le se tagadhattam volna.
2019. nov. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aki ismert, az a 12. Héten már kiszúrta, mert nagyon lapos volt azelőtt a hasam. 16 hetesen már idegenek is rákérdeztek..174cm-hez 64kg volt a kezdő súlyom és az elején viszonylag gyorsan felszedtem pár kilót combra (és mellre :D)
2019. nov. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az elso baba olyan 26-28. korul kezdett latszani, akkor volt mar olyan hasam, hogy eszre lehetett venni.

Igaz, en magas is vagyok (178 cm) es sportolok is, eros a hasfalam.

A vegere sem lett nagy hasam es nekem meg a harmadik babaval sem volt semmi pocakom felido elott.

2019. nov. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én l58/52 voltam, a 28.heten 65 vagyok. Sokat hiztam testre is, nagy feneket, mellet és vastag combot növesztettem, egész nap éhes vagyok. Vizesedés is van. Mindenoras terhesnek nezek ki. A babat nagynak becsulik, a cukrom viszont jo. Tudom, hogy nem kéne hízni, de őszintén jobban is áll a noiesebb alkat. Most ezt gondolom, talán visszafogyok. Ha nem, magamra vetek.
2019. nov. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj, veletlenul elkuldtem..a 9.heten mar hiztam 2 kilót és a 14.héten egyértelmű kerek hasam volt. Kicsit a háj miatt is.
2019. nov. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A feleségemnél a 12. hétben kezdett el látszódni. Nagyon hasonlóak vagytok, az Ő versenysúlya ugyanezzel a magassággal 55kg.
2019. nov. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!