Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Egész terhességem alatt alatt magas vérnyomást mért a védőnő. De olyan szinten hogy 3x2 gyógyszer mellett is 190et mért. Viszont teljesen jól éreztem magam pedig egy ilyen vérnyomást már megérez az ember. Nem is izgultam, nem idegeskedtem. Otthon mérnem kellett napi 3x és sosem volt 120 felett. Végül amikor bekellett feküdnöm és intézték a papírokat tiszta ideg voltam olyan szinten hogy remegtem, sírtam. Nagyon féltem. Ebben az állapotban mértek a kórházban 130-as vérnyomást.


Igaz már 1 éve volt de foglalkoztat a gondolat hogy talán félre kezeltek? Hiába szedtem gyógyszert? Tervezzük a kistesót és gondolkodom rajta hogy máshova megyek.


2019. nov. 21. 13:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugi! Fehér köpeny szindrómám van nekem is. Sosem tudott se a dokim, se a védőnőm 140 alatti vérnyomást mérni. Otthon meg 110/70 volt mindig. Végül én valóban toxémiás lettem, de ekkor már otthon se tudtam alacsony vérnyomást mérni.
2019. nov. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!