Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, hogy 18. heti...

Létezik olyan, hogy 18. heti genetikai uh-n lánynak nézték a babót, de utána később kiderült, hogy fiú?

Figyelt kérdés
Most voltam ultrahangon 18+4 hetes vagyok. Kislányt mondtak, azzal kezdte a szonográfus, hogy “egyértelműen kivehető, hogy kislány”. Nagyon fiút vártam. Teljesen letaglózott, hogy nem kisfiam lesz. Csalódott vagyok és mióta hazaértem, csak sírok. Apukájának is csalódottan mondtam, hogy lány lesz. Pedig izgatottan vártam, hogy ma végre megtudom, hogy kisfiam lesz. Annyira ott volt a szívemben. Elterveztem, hogy hogy mondom el majd neki, mert ő sajnos dolgozott, ezért nem tudott velem jönni a vizsgálatra. Nem vagyok boldog, csalódott vagyok és nem örülök. Titkon remélem, hogy csak nem jól látták. Tudom, gáz, de nem tehetek róla. Összetörtem. Nagyon szomorú vagyok. Más is érzett már így? Vagy voltatok úgy, hogy pl más doki mást mondott a neméről? Vagy hogy később kiderült mégsem az, aminek mondták?
2019. nov. 26. 18:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Létezik olyan hogy az orvos elnezi es kesobb kiderul hogy ellenkezo nemu. Legrosszabb esetbe szuleteskor.. De ha igy egyértelműen elmondta akkor szerintem lany. Raadasul a hereket latna az orvos mar ilyen korba szerintem ha fiu lenne. Figyelj ne legyel szomoru, örülj hogy neked megadatott hogy gyereked legyen. Mas osszetenne a ket kezet hogy teherbe tudjon esni. En a helyedbe nem szomorkodnek hogy kislany, a kislanyok is nagyon aranyosak, sőt! Egyébként mikor tervezetek a babat tudhattad volna hogy nem biztos 100%osan hogy fiu lesz. Szoval nemtudom min lepodtel meg.. Ez is benne volt a pakliba. Ez ne rontsa el az oromod. En kislanyt akartam mégis ugy voltam vele hogyha kisfiam lesz annak is nagyon fogok orulni csak egeszseges legyen. Te is tégy igy.
2019. nov. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
15%
Én belehaltam volna ha nem fiú, annyira de annyira arra készültem, a tesztet fogva is egy kis kék ruci lebegett a szemem előtt. El tudom most képzelni h így érzel. Sajnálom. Sovány vigasz, de az fontosabb h egészséges legyen. Ha ez számít vmit, közvetlen környezetemben valaki lány helyett fiúnak adott életet, holott fixre mondták h lány lesz, volt nagy meglepetés. Tényleg nagyon sajnálom, ezt csak az érti meg aki benne vagy és így érez. Sokan önzőségnek mondják, meg h örülj h egészséges, meg stb, de én is kiakadtam volna. Nekem hálistennek kisfiam lett, 23.héten derült ki.
2019. nov. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az lett, amit mondtak ugyan, de én is fiút vártam, aztán kislány lett. De legnagyobb boldogsag: egészséges. Sérült gyerekek közt dolgoztam, hidd el, más össze tenné a két kezét, ha nem egy downos vagy éppen Red szindrómas gyereke lenne...
2019. nov. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire látta, hogy lány, akkor nyilván lány. Én nem értelek meg, lányt akartam, lány is lett. De komolyan mondom, ha fiút mondtak volna az uh-on, lehet nem örültem volna, de névtelenül se írtam volna ki erről kérdést, mert ciki, hogy, egy felnőtt nő, aki tudja, hogy 2 féle nem van, ilyen hisztit levágjon, ha nem fiú, vagy lány, inkább örülj neki, hogy egészséges, ezek az ultrahangok amúgy azért vannak megnézzék jól van-e a baba, tök mindegy a neme.
2019. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
73%
Neked nem valo gyerek amugy..anyukám nem te vagy a legelesebb kes a fiokban.. Alap hogy tudnod kene hogy lany is lehet nem csak fiu.
2019. nov. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
72%
Vettél volna inkább pisilős játékbabát vagy kutyát, az való neked, nem gyerek.
2019. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Húgomnak a kisfiát hol lánynak hol fiúnak nézték, de egyiket se mondták biztosra a 30. hétig.
2019. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
71%
Vicc vagy szegeny gyerek sajnalom elore remelem elszegyenled magad melysegesen hogy ezt egyaltalan leirtad.. Basszus a gyerek erezni fogja hogy nem szereted ot valamiért igazán.. Kar hogy mar nem lehet abortuszt jobban járna ugy mint egy ilyen mocskos "szulo" mellett
2019. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
8-as! Te szégyelld magad mélységesen! Meg az összes többi rosszindulatú kommenthuszár, aki attól érzi jól magát, és csak úgy tud érvényesülni, hogy másnak jól megmondja. A te anyádnak kellett volna abortuszra mennie, hogy ne hozzon ilyen rosszindulatú embert a világra. Mert tudod a rosszindulatot és a gonoszságot sajnos nem lehet kinőni.
2019. nov. 26. 20:05
 10/29 anonim ***** válasza:
83%

Ismerek ilyat akinek végig lányt mondtak és mikor megszületett volt nagy meglepetés...


Nálam a lány nem volt opció, mikor annak tippelték a 20. héten nagyon kivoltam, aztán a 2. babának már lányt szerettem volna, erre nem fiú lett? 😅

2019. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!